Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Exkluzívne

Exkluzívne: Horúce mená novej série Let´s Dance, do šou mieri najväčšia hviezda Markízy!

Markíza začala odhaľovať zostavu pripravovanej 7. série tanečnej šou Let´s Dance, poznáme ďalšie mená, o ktorých sa najčastejšie hovorí. Kto sa môže objaviť v novom ročníku?

Po takmer piatich rokoch hlási návrat na televízne obrazovky jedna z najznámejších ťažiskových šou Markízy Let´s Dance.

Svoju najväčšiu slávu zažívala na začiatku nového milénia, kedy patrila medzi najsledovanejšie formáty na trhu. Premiéru na Markíze zažila na jeseň 2006, pričom sa s jedinou výnimkou medzi prvou a druhou sériou vysielala bez prestávky každoročne až do roku 2011.

Následne ju už na obraze Markízy nahradili iné ťažiskové formáty, pričom po Let´s Dance siahla po rokoch na jeseň 2017. Očakávaný úspech sa však nedostavil a k šou sa viac nevrátila.

Let´s Dance späť túto jar

Markíza sa k tanečnej šou Let´s Dance vracia po ďalšej dlhej prestávke. Realizáciu novej 7. série potvrdila po necelých 5 rokoch pre jar 2022, pričom do jej štartu by mali ostávať posledné týždne.

Televízia už tento týždeň začala aj s komunikáciou nového ročníka, ktorého prípravu nielen oznámila verejnosti, ale rovnako dnes predstavila prvé meno zo zostavy súťažiacich.

Celebritné zloženie tanečníkov 7. série Let´s Dance otvára bývalá tenistka Dominika Cibulková.

V takto mediálne exponovanej polohe sa predstaví po prvýkrát od kauzy s očkovaním na začiatku minulého roka. Patrí však medzi obľúbených hostí televíznych programov z radov športovcov, po vlaňajšej kauze bude vyvolávať aj kontroverzné reakcie.

Aktualizácia: V médiách sa najnovšie objavili už ďalšie mená, ktoré by to mohli mať namierené do nového ročníka Let´s Dance. Viac nájdete v tomto článku.

 


Toto je finálna zostava 7. série Let´s Dance na Markíze! Potvrdených jedenásť celebrítČítajte →

Ďalšie mená 7. série

V zákulisí sa už intenzívne špekuluje o ďalších menách nového ročníka Let´s Dance.

Podľa viacerých informácií by sa tanečnej šou mohla zúčastniť aktuálne najväčšia herecká hviezda Markízy, Ján Koleník, ktorý je ťahákom vďaka novému seriálovému hitu Druhá šanca.

Televízii vyšla stávka na originálne taliansky seriálový námet vychádzajúci zo skutočného príbehu aj obsadenie Koleníka do postavy Andreja Fabiána, ktorý sa dočkal v tejto úlohe výrazne pozitívnych reakcií.

Koleník je známy svojím tanečným talentom, napriek tomu sa dosiaľ účastiam v tanečných šou vyhýbal.

 


Návrat Let´s Dance v problémoch, Markíza stopla prípravy! Zostava celebrít nie je kompletnáČítajte →

Markíza zároveň už viackrát do svojich ťažiskových celebritných programov obsadila seriálové tváre, ktoré sa zviditeľnili práve v jej projektoch.

V minulosti sa v šou Tvoja tvár znie povedome takto objavili Viktória Valúchová, ktorá prerazila v Búrlivom víne, Zuzana Kaváriková z Oteckov či ostatne v 6. sérii dvaja herci zo Sestričiek – Kristína Madárová a Braňo Mosný.

Z aktuálneho seriálového hitu Markízy Druhá šanca televízii zafungovala napríklad herečka Ráchel Šoltésová, ktorá zaujala už v Pánovi profesorovi, ale tiež Sarah Arató, predstaviteľka všeobecnej lekárky Júlie Kalinovej a blízkej osoby postavy Jána Koleníka v seriáli. Objavila sa i v predošlých seriáloch lídra ako Červené pásky alebo Najhorší týždeň môjho života.

 


Problémy na Kolibe: Výroba kľúčového seriálu má stopku! Komplikácií v televíziách pribúdaČítajte →

Po kom by však v novej sérii Let´s Dance mala Markíza zo svojich seriálov siahnuť, je zástupca jej kľúčového projektu Pán profesor, Krištof Králik. V seriáli sa zviditeľnil vďaka postave Charlieho.

Len tento štvrtok sa Krištof Králik objavil ako hosť so spevácko-tanečným vystúpením v hudobnej šou Chart Show, po ktorej naznačil svoje ďalšie tanečné pôsobenie na obrazovke na Instagrame.

Patriť by mal práve medzi účastníkov nového Let´s Dance, keď sa aktuálne neobjavuje v žiadnom z projektov lídra.

Králik takisto v ostatnom období vytvoril stabilnú trojicu so svojimi hereckými kolegami z Pána profesora – Martinom Klinčúchom a Matúšom Kolárovským.

Televízia s touto trojicou začala aktívne pracovať minulú jeseň, keď hercov nechala sprevádzať zákulisím Superstar, čím sa pokúsila pritiahnuť k svojim aktivitám z backstage veľkých programov viac mladých divákov.

Trojicu oživila Markíza práve tento týždeň v spomínanej Chart Show, v ktorej vystupoval Králik spolu s Klinčúchom a Kolárovským. Nebude prekvapením, ak budú herci z Pána profesora do nového Let´s Dance angažovaní spoločne, napríklad opäť formou aktivít zo zákulisia. V minulosti zákulisím Let´s Dance sprevádzal Matúš Krnčok.

Klinčúch je k tomu najväčšou hviezdou Markízy z hercov Pána profesora, na jar vyhral 6. sériu Tvoja tvár znie povedome, kde ukázal spevácky aj tanečný talent.

Zo seriálov by v Let´s Dance mala mať svojho zástupcu aj Horná Dolná.

Už druhýkrát sa v prípade tanečnej šou v zákulisí skloňuje meno herečky Zuzany Kubovčíkovej Šebovej, ktorá by sa mala stať silným menom novej série tanečnej šou lídra.

Markíza mala snahu obsadiť Šebovú medzi účastníkov svojich ťažiskových šou dlhší čas.

Média o jej účasti v Let´s Dance špekulovali už v roku 2017, kedy mala patriť k najlákavejším menám šiestej série. Rodina Šebovej však zakrátko potvrdila jej tehotenstvo. Markíza mala tiež chcieť Šebovú spoločne s Petrou Polnišovou obsadiť do tretej série Tvoja tvár znie povedome na jeseň 2016. Nakoniec však Šebová od 5. série obsadila porotcovské miesto.

Markíza, ako aj Nova, zároveň pravidelne obsadzujú do svojich celebritných programov účastníkov talentových šou.

Pri šou ako Superstar sa najmä ich víťazi následne objavujú v lokálnych verziách Tvoja tvár znie povedome, v závislosti od národnosti v českej verzii na Nove alebo slovenskej na Markíze.

Vyplýva to aj z ich mediálnych povinností voči televíziám, ktoré sú rádovo väčšie u víťazov, ako u zvyšných finalistov.

Najnovšie majú televízie za sebou siedmy federálny ročník Superstar, ktorý ovládol Slovák Adam Pavlovčin.

 


Všetky detaily Let´s Dance 2022: Prekvapivá porota aj moderátori, kedy bude finále?Čítajte →

Markíza si bude, podľa všetkého, jeho účasť odkladať do novej série Tvoja tvár znie povedome, ktorú plánuje zrealizovať na jeseň 2022.

V prípade Adama Pavlovčina však našla nielen spevácky, ale aj veľký tanečný talent. V minulosti sa víťazi talentových šou Markízy a Novy pritom neraz objavovali v najbližšej celebritnej šou v danej krajine.

Televízia podľa viacerých informácií do novej série Let´s Dance oslovila i účastníkov svojich reality šou.

Prvé informácie hovoria, že siahla po exotickej postavičke z reality šou Love Island – Viktorii Niang, známej pod menom Aicha.

Viktória je 20-ročná modelka, narodila sa vo Vranove nad Topľou. Jej korene však siahajú do Senegalu, odkiaľ pochádza jej otec. V Love Islande patrila medzi najtemperamentnejších účastníkov, častokrát hrajúci na nervy divákom. V zostave súťažiacich slovenského Let´s Dance môže priniesť exotické oživenie.

 


Markíza musí okamžite zakročiť: Zo Survivora prvý televízny prepadák sezóny!Čítajte →

Markíza zároveň dlhodobo pracuje na zviditeľnení novej moderátorskej dvojici v Teleráne.

V lete minulého roka do rannej relácie po odchode Adriany Polákovej z televízie nastúpili Matúš Krnčok a Zuzana Čimová, ktorá by taktiež mala patriť medzi kandidátov na účasť v novej sérii tanečnej šou.

Rovnako televízia mala osloviť aj mená z radov influencerov, s ktorými v ostatnom období pracuje stále viac.

Ostatne ich pozvala do Dominikánskej republiky, kde si mohli užiť pár dní dovolenky pred štartom nakrúcania šou Survivor.

Postarať sa na druhej strane mali o propagáciu dobrodružnej šou na sociálnych sieťach pred začiatkom vysielania, v Karibiku boli okrem iných Becca, Peter Altof známy ako Expl0ited, Patrik Paulinyi či Kika Ďurišová.

Čítať viac...
Nahor