Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zuzana Kubovčíková Šebová, Ján Koleník, Adam Bardy, Fero Joke (foto Markíza, koláž MB)

Aktuality

Toto je finálna zostava 7. série Let´s Dance na Markíze! Potvrdených jedenásť celebrít

V zákulisí sa špekulovalo o viacerých známych menách, ktoré Markíza oslovila do novej série tanečnej šou, títo nakoniec prijali účasť.

V roku 2017 naposledy vysielala Markíza tanečnú šou Let´s Dance, ktorá sa svoju najväčšiu slávu na obrazovkách zažívala v prvom desaťročí nového milénia.

Markíza sa k celebritnej šou vracia v čase, kedy všetkým televíziám komplikuje život pandémia, pričom formát Let´s Dance patrí medzi vôbec najrizikovejšie programy z hľadiska možných komplikácií, nakoľko sa v každý večer od začiatku až do konca vysiela v priamom prenose.

Avizovala silný ročník

Televízia pre nový ročník Let´s Dance avizovala silnú zostavu súťažiacich, ktorú otvorila odhalením Dominiky Cibulkovej.

„Je skvelou správou, že Dominika súhlasila s účinkovaním a bude súčasťou výpravnej šou, ktorá sa na obrazovky Markízy vracia po piatich rokoch. Dominika je prvou hviezdou, ktorá je dôkazom, že tento ročník bude v zostave účinkujúcich veľmi silný. Zábavná a pritom elegantná šou potrebuje zdravú dávku súťaživosti a ja pevne verím, že Dominika hodenú rukavicu patrične zodvihne a potrápi svojich súperov,“ citoval Nový čas režiséra a kreatívneho producenta Let´s Dance, Pepe Majeského.

Portál Mediaboom.sk následne exkluzívne informoval o niekoľkých menách, ktoré sa v zákulisí v súvislosti so 7. sériou šou skloňujú. Väčšina sa definitívne stáva realitou.

Zostava celebritných súťažiacich 7. série Let´s Dance

Po účasti Dominiky Cibulkovej Markíza potvrdzuje exkluzívne informácie portálu Mediaboom.sk, keď sa v šou skutočne objavia Ján Koleník, Zuzana Kubovčíková Šebová či modelka Aisha známa z Love Islandu.

Asi hlavným ťahákom Markízy v jarnej ťažiskovej šou bude účasť práve jej aktuálne najväčšej hereckej hviezdy, Jána Koleníka.

Napriek tomu, že jeho popularita je u divákov konštantná, aktuálne zahviezdil v novom seriálovom hite Markízy Druhá šanca, ktorý už pri svojom druhom vysielaní vystrelil k sledovanosti predošlého valca televízneho lídra, Pána profesora. Koleník bude patriť zároveň medzi favoritov celej tanečnej súťaže, nakoľko je známy svojím tanečným talentom. Dosiaľ sa však účastiam v tanečných šou vyhýbal.

„Ďakujem televízii Markíza za pozvanie do tanca. Myslím, že elegancia, úroveň a radosť sú príjemné veci, ktoré ľuďom svedčia. Kedy, ak nie teraz, by som mohol dať bodku za mojím kedysi najobľúbenejším koníčkom. Tanec má veľký dar zušľachťovať, tak dúfam, že sa nám to podarí,“ uviedol pre Markízu.

Markíza tiež potvrdzuje angažovanie ďalšej populárnej herečky, Zuzany Kubovčíkovej Šebovej. O jej účasti v Let´s Dance sa hovorilo už v roku 2017 v čase príprav 6. série, nakoniec sa však herečka súťaže nezúčastnila, keď oznámila svoje tehotenstvo.

„Veľmi rada tancujem, je to taká moja najväčšia vášeň a mám to veľmi rada. Takže som si povedala, že ja to teda nejako skúsim,“ pridala sa k hodnoteniu Šebová.

Televízia vo výbere súťažiacich potvrdila aj lovenie vo vodách jej reality šou, z ktorých vybrala exotickú modelku Viktoriu Niang, známu pod menom Aicha. Diváci ju registrujú vďaka účasti v reality šou Love Island, kde patrila medzi najtemperamentnejších účastníkov, častokrát hrajúci na nervy divákom.

Do Let´s Dance mieri víťazka tanečných šou

Novými ženskými menami v zostave sú herečky Diana Mórová a Kristína Svarinská.

Diana Mórová dlhodobo účinkuje v programoch a seriáloch konkurenčnej Joj, rovnako tak sa zúčastnila už viacero televíznych súťaží, z ktorých vyhrala Hviezdy na ľade a Tanec snov, v Showdance skončila na druhom mieste.

Mórová pritom patrí medzi tváre vôbec najviac späté s Jojkou, a to nielen prostredníctvom spomínaných šou, ale najmä seriálov. V minulosti boli jednou z hlavných hviezd seriálu Panelák alebo Keby bolo Keby, účinkovala aj v seriáli Dvojičky či v prepadáku Bola raz jedna škola.

Najnovšie bude túto jar účinkovať v novej sérii Ultimátum, ktorú Joj pripravila spoločne s Českou televíziou. Paradoxne si v nej zahrá spolu s Jánom Koleníkom.

 


Výrobu už rozbehla aj Joj, obnovila prípravy hlavnej novinky Ultimátum! Pozrite si veľký prehľad dejaČítajte →

Kristína Svarinská patrí medzi dlhodobo populárne herecké tváre, ostatne stvárnila hlavnú úlohu vo vlaňajšom seriáli Markízy Najhorší týždeň môjho života. Patrila tiež medzi hlavné hviezdy markizáckeho seriálu Sestričky.

Z mužských nových mien televízia ohlásila účasť svojho politického moderátora aj ďalšej hviezdy Druhej šance.

Do Let´s Dance mieri Adam Bardy, ktorého diváci spoznali vďaka seriálu Pán profesor, obsadila ho najnovšie aj do ďalšieho pondelňajšieho hitu Druhá šanca.

V šou bude tiež účinkovať aj moderátor politickej diskusie Na telo, Michal Kovačič. Dosiaľ sa v rámci svojej profesie účastiam v podobných programoch vyhýbal, Markíza ho touto účasťou bude chcieť predstaviť aj v odlišnej polohe.

Vôbec posledným ohláseným menom bol herec Marek Fašiang, ktorý zostavu súťažiacich Let´s Dance doplnil na poslednú chvíľu.

Z mien, ktoré sa objavili v médiách, Markíza potvrdzuje účasť aj ďalších dvoch zástupcov mužského pohlavia.

Televízia zlákala do Let´s Dance jednu z hviezd minuloročnej jarnej série Tvoja tvár znie povedome, internetového komika Františka Košarišťana, známeho pod menom Fero Joke.

Markíza ho získala do 6. série Tvojej tváre spoločne s jeho dlhoročnou priateľkou Evelyn, v ktorej patrili k najpopulárnejším tváram. Účasťou v šou ho zároveň spoznala aj širšia časť televízneho publika.

V tanečnej šou sa predvedie rovnako zápasník Attila Végh. Do väčšej pozornosti širšej verejnosti začal dostávať v ostatných rokoch, aj s rastúcou popularitou Oktagonu MMA, ktorý sa taktiež dostal na televízne obrazovky. Pamätným je zápas označovaný za „súboj storočia“ s Karlosom Vémolom, ktorý Végh vyhral.

Potvrdené mená v porote

Markíza zároveň potvrdzuje správy Mediaboom.sk o porotcoch šou.

Za porotcovský stôl opäť zasadnú matadori Let´s Dance Tatiana Drexler a Ján Ďurovčík. Novinkou v porote bude Adela Vinczeová, ktorá si túto pozíciu v šou vyskúša po prvý raz.

Všetky tri mená pritom patria k vôbec najstabilnejším v celom programe.

Vinczeová dosiaľ nechýbala v žiadnom ročníku Let´s Dance, Tatiana Drexler sa zúčastnila štyroch zo šiestich ročníkov, nechýbala ani v tom poslednom v roku 2017. Ján Ďurovčík sedel v porote Let´s Dance až päťkrát a nechýbal ani v iných tanečných súťažiach ako Bailando či Tanec snov.

Čítať viac...
Nahor