Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Špekulácie sa nepotvrdili: V novej sérii Let´s Dance sa jedno z najlákavejších mien neobjaví!

Médiá už dlhšie špekulujú o zostave celebritných tanečníkov v novom Let´s Dance, nie každý sa však na parkete objaví.

Už na jeseň vráti Markíza na obrazovky tanečnú šou Let´s Dance, ktorou nadviaže na šnúru hlavných sezónnych šou s celebritami. Po troch sériách Tvoja tvár znie povedome dáva tomuto projektu pauzu a vracia sa k osvedčenej značke, ktorej pokračovanie už naplno pripravuje.

Let´s Dance staví na osvedčenú zostavu, keď sa po rokoch v spoločnom projekte objavia moderátori Adela Vinczeová a Martin „Pyco“ Rausch. Zároveň do poroty zasadne Ján Ďurovčík či Tatiana Drexler. Nemenej dôležitá je zostava tancujúcich celebrít, v ktorej sa mala podľa informácií médií objaviť aj Zuzana Šebová. Nešlo by o prekvapenie, nakoľko Šebovú aj s Petrou Polnišovou mala chcieť Markíza obsadiť už do tretej série Tvojej tváre.

Účinkovanie Zuzany Šebovej v Let´s Dance sa však nepotvrdzuje. Už dlhšie sa totiž pripravuje na materskú dovolenku, keď herečkin otec oficiálne potvrdil jej tehotenstvo. K podobnej situácii došlo aj pri prvej sérii Tvoja tvár znie povedome, ktorej istou účastníčkou mala byť aj Nela Pocisková. Dva mesiace pred nakrúcaním však oficiálne oznámila svoje tehotenstvo.

Stále neoficiálnym ale prakticky istým menom novej série Let´s Dance je komička Evelyn, ktorá mala prijať ponuku Markízy. V tanečnej šou by tiež podľa Plusky mali účinkovať Lenka Vavrinčíková, Emma Drobná či Braňo Deák.

Čítať viac...
Nahor