Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Víťaz 6. série Let´s Dance, Vladimír Kobielsky (zdroj: Markíza)

Televízia

Nové mená tanečnej šou Markízy! Bude toto zostava 7. série Let´s Dance?

Markíza posledné série Let´s Dance skladala z prevažne 11 celebritných mien, tieto majú mať k účasti v novej 7. sérii zatiaľ najbližšie.

Posledné týždne ostávajú do návratu tanečnej šou Let´s Dance na obrazovky, ktorá svoj ostatný ročník ponúkla pred takmer piatimi rokmi na jeseň 2017.

Ako už tradične, najväčšiu pozornosť púta zostava celebritných tvárí, ktoré sa nechali presvedčiť na účasť v šou, a zabojujú o titul kráľa či kráľovnej tanečného parketu.

Kým v prvých troch ročníkoch v šou stabilne tancovalo desať párov, v nasledovných sériách začala Markíza počet celebritných účastníkov navyšovať.

Vo 4. sérii obsadila 11 známych mien, v nasledujúcej experimentálnej 5. sérii dokonca súťažilo až 12 párov. V dosiaľ poslednom 6. ročníku v roku 2017 Markíza do súťaže opäť zapojila 11 tanečných párov.

Podobnú ambíciu pritom môže mať aj tentokrát.

Dá očakávať, že by celkovo mohla priniesť 10 priamych prenosov, do ktorých by tak zapojila 11 súťažných párov. Rovnako tomu bolo aj v predošlom ročníku.

Markíza bude 7. sériu Let´s Dance štartovať v nedeľu 6. marca 2022, v prípade desiatich kôl šou pobeží priamo do začiatku Majstrovstiev sveta v hokeji. Finále by ponúkla 8. mája, hokejový šampionát začína nasledovný piatok 13. mája. V rámci základnej skupiny však žiadny zo zápasov Slovákov nepripadá na nedeľu, ktorému by sa s určitosťou chcela vyhnúť.

Aktualizácia: Markíza najnovšie potvrdila zloženie celebritných súťažiacich v novej sérii Let ´s Dance. Viac v tomto článku.

 


Toto je finálna zostava 7. série Let´s Dance na Markíze! Potvrdených jedenásť celebrítČítajte →

Kto má blízko k účasti v 7. sérii

V médiách sa pritom objavuje už viacero mien, ktoré sa mala Markíza snažiť osloviť do novej série Let´s Dance.

Nové mená najnovšie odhalil portál Topky.sk, ktorý už vytipoval 11 potenciálnych účastníkov 7. série tanečnej šou.

Markíza by už aj podľa ďalších informácií mala angažovať hudobníka Mariána Čekovského, ktorý je posledné dva roky jednou z jej stabilných tvárí.

Pravidelne ho do svojich kľúčových programov obsadzuje od čias, čo vyskočilo na jej obrazovke jemu venované vydanie 2 na 1. Oproti predošlým častiam šou vtedy vydanie s Čekovským vystrelilo na druhý najlepší výkon tohto programu.

Markíza si ho o polroka neskôr poistila do vynovenej Superstar, v ktorej dva roky po sebe od roku 2020 oživil a doplnil nové zloženie poroty, rovnako sa odvtedy na jej obraze objavuje pravidelne. Ostatne zastupoval Superstar aj v celovečernom silvestrovskom špeciále lídra.

 


Návrat Let´s Dance v problémoch, Markíza stopla prípravy! Zostava celebrít nie je kompletnáČítajte →

Rovnako mala televízia získať aj jednu z hviezd minuloročnej jarnej série Tvoja tvár znie povedome, internetového komika Františka Košarišťana, známeho ako Fero Joke.

Markíza ho zlákala do 6. série Tvojej tváre spoločne s jeho dlhoročnou priateľkou Evelyn, v ktorej patrili k najpopulárnejším tváram. Účasťou v šou ho zároveň spoznala aj širšia časť televízneho publika.

Topky.sk rovnako naznačujú, že by do šou skutočne mohla mať namierené moderátorka Telerána, Zuzana Čimová.

Ako sme informovali, Markíza sa stabilne snaží o zviditeľnenie novej moderátorskej dvojice jej rannej šou, ktorá nastúpila na obrazovky v auguste 2021 po odchode Adriany Polákovej z Markízy.

S Čimovou novú dvojku Telerána už pol roka tvorí Matúš Krnčok, ktorý zas v ostatnej 6. sérii Let´s Dance pred piatimi rokmi sprevádzal zákulisím programu.

Televízia mala podľa portálu osloviť taktiež zápasníka Attilu Végha, ktorý je vďačným hosťom televíznych programov.

Attila Végh sa do väčšej pozornosti širšej verejnosti začal dostávať v ostatných rokoch, aj s rastúcou popularitou Oktagonu MMA, ktorý sa taktiež dostal na televízne obrazovky. Pamätným je zápas označovaný za „súboj storočia“ s Karlosom Vémolom, ktorý Végh vyhral.

V roku 2011 už v šou súťažil napríklad boxer Tomi Kid Kovacs, ktorý patrí taktiež do kategórie populárnych športovcov, ktorých televízie pozývajú do zábavných relácií.

Zo seriálových mien by Markíza mala podľa portálu siahnuť skôr po tvári z Oteckov, než Druhej šance.

Podľa Topiek sa v novej sérii Let´s Dance môže predstaviť Alžbeta Bartošová, ktorá v Oteckoch stvárňuje postavu Gréty Smrekovej.

Bartošová do seriálu nastúpila vlani spoločne s Braňom Mosným, ktorého televízia ešte predtým stihla výraznejšie podporiť účasťou v 6. sezóne Tvoja tvár znie povedome.

 


Markíza musí okamžite zakročiť: Zo Survivora prvý televízny prepadák sezóny!Čítajte →

V hre zároveň ostávajú aj ďalšie mená, ktoré boli odhalené cez víkend.

Naďalej sa v novom Let´s Dance črtá účasť Jána Koleníka, Zuzany Kubovčíkovej Šebovej či jedného z troch hercov z Pána profesora, ktorí v ostatnom čase vytvorili spoločnú trojicu. Viac v tomto článku. Aktuálne by z nich mal mať najbližšie k angažovaniu Krištof Králik.

Markíza tiež okrem už potvrdenej Dominiky Cibulkovej mala osloviť účastníčku Love Island, Viktoriu Niang alias Aishu, Topky zároveň potvrdzujú záujem televízie zastúpiť v šou aj rady influencerov.

Portál naznačil mená ako Kika Ďurišová či Becca, ktoré, ako portál Mediaboom.sk uviedol, zavolala televízia aj na miesto nakrúcania šou Survivor do Dominikánskej republiky.

Samotná Becca rovnako moderuje pre Markízu reláciu Voyo News, v ktorej predstavuje novinky na jej platenej internetovej platforme. Reláciu vysiela aj na televíznej obrazovke.

Jediným oficiálne potvrdeným menom pre túto chvíľu ostáva Dominika Cibulková.

Tú odhalila samotná Markíza na začiatku uplynulého víkendu, kedy odštartovala na verejnosti komunikáciu novej série Let´s Dance. Ďalšie mená nateraz neprezradila.

Do štartu tanečnej šou ostáva ešte 6 týždňov, pričom so samotným televíznym promom by mala Markíza vyrukovať najneskôr 2 – 3 týždne pred začiatkom súťaže. Ten je stanovený, ako sme už informovali, na nedeľu 6. marca.

Čítať viac...
Nahor