Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Čekovský vystrelil Dvaja na jedného k rekordu, Susedia nárast neudržali! Inkognito im celkovo odskočilo dosiaľ najviac

V utorky sa po dvoch silných sériách darí Prázdninám už len priemerne, Dobre vedieť sa vrátilo do vedenia.

Po ročnej pauze nasadila Markíza stabilne na stredajšie večery šou Adely Vinczeovej a Dana Dangla Dvaja na jedného, ktorá si tento týždeň vyskočila po rekord. Kým od návratu sa držala skôr okolo ratingovej úrovne 8,5 – 9 % a nenadviazala tak na výrazný pilotný diel, ktorý vo februári 2018 uhral rating až 11,9 %, momentálne si tento výkon pripomenula. Vydanie s Mariánom Čekovským totiž vystrelilo Dvaja na jedného na druhý najlepší rating relácie 11,5 % s rekordným podielom na trhu až 34,3 %. Celkovo si šou pozrelo 557-tisíc divákov, informovala Markíza. Joj si napriek výskoku konkurencie dokázala medzitýždenne polepšiť, s filmom Kráčajúca skala dosiahla rating 5 % pri podiele 14,7 %.

Markíze tento týždeň, naopak, vysoký nárast neudržali Susedia. Tí majú túto jar za sebou svoje najslabšie vydania, keď už spadli k ratingovej hranici 8 % s podielmi okolo 22 %, minulý pondelok však razom vyskočili na 9,8 ratingu s podielom 27,1 %. Výskok bol nakoniec iba jednorázový, Susedia mali aktuálne klesnúť opäť nad 8 ratingov. V celkovom publiku ich dosiaľ najvýraznejšie predbehlo Inkognito, ktoré si podľa televízie malo pozrieť 524-tisíc divákov, Susedia sa mali dostať cez hranicu 400-tisíc. V komerčnej cieľovke vedenie udržali, Inkognito si malo pripísať rating 7,5 %.

Pre Joj je túto jar sklamaním seriál Prázdniny, ktorý už nedosahuje vysoké výkony z predošlých dvoch sérií. Seriál sa má aktuálne držať nad 6 ratingami, do vedenia sa medzičasom vrátilo Dobre vedieť, v utorok malo viesť o bod. Podvečer ostáva aj po návrate Súdnej siene nezmenený, Oteckovia sa naďalej hýbu medzi 35 – 40 podielovými percentami. Markíze klesli akurát ratingy pri stále teplejšom počasí k okoliu 7 – 7,5 %. Súdna sieň mala Joj podrásť, keď v stredu uhrala podielových 10,5 %.

Čítať viac...
Nahor