Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
ilustračné foto, zdroj: Markíza

Viete prví

Exkluzívne: Do Tvojej tváre mieri hviezda Susedov aj Druhej šance! TOTO sú mená novej 7. série

Poznáme už viaceré mená, ktoré sa majú skutočne stať súčasťou hlavnej jesennej šou Markízy. Tvorcovia mali zlákať objavy konkurencie aj ďalšiu tvár zo svojho seriálového hitu.

Posledný mesiac ostáva do štartu 7. ročníka ťažiskovej šou Markízy, Tvoja tvár znie povedome, ktorej príprava sa naplno rozbieha.

Najväčšiu pozornosť pravidelne púta zostava celebritných mien, ktorá sa s pribúdajúcimi sériami televízii každý rok skladá stále ťažšie.

Podľa zákulisných informácií aj tento rok ponuku na účinkovanie do šou odmietlo viacero lákavých mien, ktoré sa mali stať ťahákom pripravovanej série. Už aj v minulosti sa však televízii nakoniec podarilo presvedčiť niekoľko váhajúcich, ktorí účinkovaniu v celebritných talentových šou neboli naklonení.

Ako sme informovali, nová 7. séria Tvoja tvár znie povedome odštartuje v nedeľu 4. septembra o 20:30. Televízia v takomto období pred začiatkom šou štandardne spúšťa realizáciu kampaní a prípravu na nakrúcanie, čomu predchádza finalizácia zostavy celebritných tvárí.

Iba v piatok Markíza potvrdila zmeny na miestach porotcov.

Po jedinom ročníku zo šou vyškrtla herečku Lujzu Garajovú Schramekovú, ktorá vlani pre Tvoju tvár ukončila účinkovanie v Česko Slovensko má talent a projektoch Joj. Na jej miesto nastupuje hudobník Marián Čekovský spoločne so zápasníkom Attilom Véghom, ktorý zas zaplní zrušené miesto hosťujúceho porotcu. Súčasťou poroty naďalej ostávajú Zuzana Kubovčíková Šebová a Mário „Kuly“ Kollár, moderátorom zas Martin Nikodým.

Poznáme už pritom viaceré mená, ktoré sa majú definitívne objaviť v zostave súťažiacich 7. série Tvojej tváre.

 


Markíza prekopáva zloženie poroty Tvojej tváre! Obsadila miláčika jarného Let´s DanceČítajte →

Ďalšia účasť hviezdy Druhej šance

Druhú sezónu po sebe by mala Markíza pre aktuálnu ťažiskovú šou potvrdiť angažovanie kľúčovej tváre z tohtoročného seriálového hitu Druhá šanca.

Na jar na účasť do tanečnej šou Let´s Dance prehovorila hlavnú tvár seriálu Jána Koleníka a vychádzajúcu hviezdu Adama Bardyho. Obaja patrili k najväčším diváckym ťahákom projektu.

Z obsadenia Druhej šance má televízia čerpať aj v prípade jesennej Tvojej tváre.

Zo seriálu do celebritnej šou podľa našich informácií tentokrát nakoniec mieri predstaviteľka ďalšej kľúčovej postavy, Lívia Bielovič. V Druhej šanci stvárňuje Adelu Tibenskú, bývalú manželku Andreja Fabiána.

Zdroj: Markíza

Pôvodne sa zo seriálu Druhá šanca v súvislosti s Tvojou tvárou objavilo meno Sarah Arató. Bola súčasťou neoficiálneho zoznamu súťažiacich na Wikipedii, ktorý po pár hodinách z webu zmizol.

Z tohto zoznamu sa nakoniec môžu potvrdiť len mená, o ktorých priamo hovoril portál Mediaboom.sk.

Do šou má mať totiž skutočne namierené nový objav na slovenskej hudobnej scéne – Adam Pavlovčin.

Ako sme už skôr informovali, v Tvojej tvári bude účinkovať ako víťaz poslednej Superstar. Tí majú voči televíziám viaceré záväzky, patrí medzi ne aj účinkovanie vo vybranej šou.

Markíza a Nova pravidelne víťazov svojich speváckych talentových šou obsadzujú práve do formátu Tvoja tvár znie povedome. V slovenskej verzii už účinkovala Emma Drobná, Lukáš Adamec a Barbora Piešová, v tej českej zas Tereza Mašková.

Zdroj: Markíza

Dva objavy z Jojky

Ako sme pred týždňom ako prví informovali, súčasťou novej série Tvojej tváre má byť aj komička, Simona Salátová. Jej meno sa na internete neobjavilo.

Markíza si od Salátovej účinkovania sľubuje zopakovanie úspešného kroku z predošlého ročníka z jari 2021, kedy do šou angažovala rovno dvoch internetových komikov – Fera Joke-a a Evelyn. Šou práve vlani zaznamenala mimoriadny nárast sledovanosti a tretí najsilnejší ročník v histórii šou. Sledovanejšie už boli len prvé dva ročníky vysielané ešte v roku 2016.

Simona Salátová je pôvodne objavom talentovej šou Jojky Česko Slovensko má talent. Na kasting prišla v roku 2016 v jej 6. sérii, v šou postúpila do semifinále. Následne jej popularita vystrelila a okrem stand-upov sa stihla objaviť naprieč televíziami ako hosť zábavných programov.

Zdroj: Markíza

Najnovšie je však Salátová priamo tvárou Markízy.

Exkluzívne pre Voyo totiž vyrába vlastnú stand-up šou Donaha, ktorá sa stala hlavným ťahákom leta na streamingovej platforme. Markíza šou aj Simonu Salátovú mimoriadne podporuje naprieč sociálnymi sieťami, kde ukážky z programu zaznamenávajú veľký ohlas.

Do siedmej série Tvojej tváre mala Markíza taktiež zlákať hudobníka Ondreja Kandráča.

Pre Kandráča ide už o druhú účasť v tomto formáte.

Na jar 2021 sa objavil v jednorazovom detskom špeciále šou Tvoja mini tvár znie povedome, kde doprevádzal dcéru, Emu Kandráčovú. Išlo o špeciál, v ktorom účinkovali deti známych osobností, Markíza ho odvysielala po skončení 6. série klasickej šou.

Kandráč sa širokej verejnosti predstavil na obrazovke Jojky v roku 2017, kedy jeho popularita vystrelila účinkovaním v ľudovej šou Všetko, čo mám rád. Vysielala sa do roku 2019, program je však každoročne súčasťou Silvestra na Joj. Televízia odvysielala aj niekoľko koncertov Kandráčovcov, dvakrát dokonca na Štedrý večer. Nepravidelne je spevák tiež súčasťou panela hádačov v Inkognite.

Zdroj: JOJ

Ide tak o ďalšie dlhoročné meno spojené s konkurenčnou Joj, ktoré sa Markíze podarilo stiahnuť do svojho programu.

V 6. sérii Tvojej tváre do poroty zlákala spomínanú Lujzu Garajovú Schramekovú, ktorej hviezda vystrelila práve v projektoch Joj ako Divoké kone, Naši či Česko Slovensko má talent. Na Kolibe tiež dostala vlastnú talkshow Čau, Lujza.

Túto jar zas Markíza stiahla do Let´s Dance Dianu Mórovú, ktorá bola stabilnou tvárou Joj od roku 2008. Na jeseň bude dokonca po prvýkrát ústrednou tvárou nového seriálu Markízy, keď bude hrať v kľúčovej novinke Chatári. Markíza má od nej veľké očakávania, keď môže nahradiť ukončenú Hornú Dolnú. Mórová však naďalej pokračuje aj na Joj, kde ostáva v porote Česko Slovensko má talent.

 


Sľubuje hviezdne obsadenie: Toto je herecká zostava pripravovanej novej Hornej Dolnej!Čítajte →

Miesto oteckov „susedka“

Súčasťou špekulácií ohľadom mien novej série Tvoja tvár znie povedome boli aj herci z denného seriálu Oteckovia.

Na rozdiel od Let´s Dance sa Markíze do Tvojej tváre nepodarilo dosiaľ zlákať žiadne z hlavných mien Oteckov. Po skončení ich nakrúcania sa očakávalo, že im môže aj takýmto spôsobom nájsť na jej obrazovke dočasný angažmán.

Televízia však mala hlavných hercov zo seriálu obsadiť do iných projektov.

Filip Tůma by sa mal v budúcnosti stať súčasťou až dvoch seriálov Markízy, ako sme informovali, na jeseň príde s novou postavou do seriálu Druhá šanca. Miesto už mala Markíza nájsť aj pre Moniku Hilmerovú, Zuzana Mauréry zas aj naďalej nakrúca u konkurenčnej Joj nový seriál Prokurátorka. Marek Fašiang sa stane netradične moderátorom novej Farmy.

Miesto Oteckov však Markíza mala presvedčiť na účinkovanie v šou herečku zo Susedov – Viki Rákovú.

Tá sa podobného televízneho formátu zúčastnila ešte v roku 2007, vtedy ako hviezda televízneho fenoménu Susedia. Ako súťažiaca účinkovala v emotívnej tanečnej šou Bailando. Po prestupe do Joj, kde hrala v dennom seriáli Panelák a sitkome Kutyil, s.r.o., sa ešte zúčastnila dobrodružnej šou Nebezpečná misia.

Foto: JOJ

Viki Ráková by sa mala Tvojej tváre zúčastniť po tom, čo Markíza ukončila po vyše štyroch rokoch od návratu seriál Susedia.

Televízia už mala koniec Susedov oznámiť hercom, informovali sme v tomto článku. Koniec seriálu potvrdila jedna z jeho ústredných herečiek, Marta Sládečková.

 


Markíza potichu zrušila ďalší televízny seriál: Susedia na obrazovke definitívne skončia!Čítajte →

V zákulisí sa taktiež hovorí aj o hereckom zástupcovi zo seriálu Pán profesor.

Markíza po polročnej prestávke vráti seriálový hit roka 2021 na obrazovky túto jeseň, v seriáli sa predstaví úplne nová partia študentov, ktorá nahradí pôvodnú triedu Tomáša Maštalíra.

Práve seriál Pán profesor objavil zatiaľ posledného víťaza Tvojej tváre, Martina Klinčúcha. Vlani na jar ovládol 6. ročník šou.

V Markíze sa Klinčúch často objavuje v trojici s ďalšími bývalými kolegami z Pána profesora – Matúšom Kolárovským a Krištofom Králikom. Králikove meno sa nachádzalo aj na nepotvrdenom internetovom zozname na Wikipedii.

 

Čítať viac...
Nahor