Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Detský špeciál Tvojej tváre: Vystúpia aj potomkovia konkurencie, kompletný prehľad celého večera!

Markíza po prvýkrát v histórii celebritnej šou pripravila samostatný celovečerný špeciál, so známymi detskými tvárami rozšíri počet vysielacích večerov túto sezónu na jedenásť.

Po druhýkrát v šesťročnej histórii ťažiskovej prime-time šou Tvoja tvár znie povedome predĺži Markíza vysielanie aktuálnej série o jeden extra večer.

Prvýkrát tak spravila pri druhej sérii na jeseň 2016, po ktorej skončení ešte Markíza nasledujúcu nedeľu odvysielala dokument zo zákulisia šou, s ktorým však tvrdo prepadla.

Tentokrát extra večer Tvojej tváre postavila úplne inak, a to nakrútením kompletného špeciálneho vydania šou, ktoré vyrobila vôbec prvý raz v histórii šou.

Špeciálne vydanie Markíza opäť zaraďuje do vysielania po skončení samotnej série, pričom tento rok rozšíri vysielanie Tvojej tváre detským špeciálom šou. O jeho príprave portál Mediaboom.sk informoval ako prvý ešte pred mesiacom.

Detský špeciál pod názvom Tvoja mini tvár znie povedome odvysiela Markíza túto nedeľu 16. mája a známa je už aj jeho podoba.

V šou vystúpi spolu osem detských hercov či potomkov známych rodičov, pričom televízia siahla aj po deťoch tvárí, ktoré preslávila konkurencia.

Každého detského účinkujúceho bude v šou, a to aj priamo v štúdiu počas vystúpenia, sprevádzať jeho dospelá podpora alebo samotný rodič.

V špeciáli Tvojej tváre sa napríklad objaví Ondrej Kandráč, ktorého popularita vystrelila po prvých projektoch na obraze Joj. V nedeľnej šou vystúpi jeho dcéra, Ema Kandráčová, ktorá zaspieva svetový hit Dance Monkey (Tones And I), pričom sám sa zúčastní aj samotného vystúpenia.

V detskom špeciáli šou bude vystupovať aj Oliver Boublík, syn víťazky prvej slovenskej reality šou Dievča za milión, Karin Olasovej. Ten sa zas prezlečie za legendárneho Elvisa Presleyho a odprezentuje jeho hity Love Me Tender a Jailhouse Rock.

Svojich detských zástupcov v šou budú mať aj najpopulárnejšie slovenské speváčky.

Do špeciálu Tvojej tváre televízia pozvala aj syna Dominiky Mirgovej, Peťa Zvolenského, ktorý vytiahne rapové vystúpenie prezlečený za Kaliho s jeho piesňou Ona má.

Do šou sa okamžite dostala aj dcéra speváčky Márie Čírovej, Zoe Kachútová, ktorá bola iba prednedávnom potvrdená ako nová detská posila do Oteckov, ktorá bude súčasťou novej rodiny v seriáli. Zaspieva pieseň Darinky Rolinsovej Až raz budem učiteľkou.

Podľa očakávaní sa celkovo v šou objaví najviac detských mien spojených s Oteckami.

Okrem ich novej posily v šou vystúpia dvaja známi detskí herci z denného seriálu. Prvým z nich je Maroš Baňaš, ktorého počas večera bude podporovať jeho seriálový otec Filip Tůma, čakať ho pritom bude náročná premena za Edith Piaf pri jej najslávnejšej piesni Non, Je Ne Regrette Rien.

Návrat do šou čaká Vlada Kobielskeho, ktorý po jednorazovom hosťovaní v porote bude tentoraz podporovať svoju seriálovú dcéru z Oteckov, Izabelu Gavorníkovú. Tá sprezentuje ďalší svetoznámy hit Somewhere Over The Rainbow (Judy Garland).

Zároveň sa v šou predstavia aj potomkovia hudobných pedagogičiek, ktoré svoje deti na vystúpenie i pripravia.

Novú pozíciu si vyskúša samotná dlhoročná hlasová koučka z Tvojej tváre, Janka Daňová, ktorá bude mať v špeciálnom vydaní šou svojho syna, Števka Bugalu. Jeho vystúpenie, v ktorom sa prezlečie za Bruna Marsa s piesňou Locked Out Of Heaven, si vychutná aj priamo na pódiu.

Rovnako bude súčasťou šou aj Katarína Čačíková, dcéra hudobnej pedagogičky a speváčky Márie Podhradskej, ktorá je známa najmä ako zakladateľka a súčasť medzi deťmi presláveného dua Spievankovo. V šou zaspieva hit Shake If Off od Taylor Swift.

Detskí účinkujúci špeciálu Tvojej tváre

Čítať viac...
Nahor