Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
koláž MB, zdroj foto: Markíza

Aktuality

Veľké zmeny na Farme potvrdené: Evelyn končí, novým moderátorom hviezda Oteckov!

Markíza oficiálne potvrdila exkluzívne informácie portálu Mediaboom.sk.

Štyri roky strávila Evelyn v pozícii moderátorky farmárskej reality šou Farma, ktorá je absolútnym unikátom na slovenskom trhu.

Pre Markízu ide o skutočný klenot, keď Farma ako jediná reality šou prežila na televíznej obrazovke viac ako prvé série a aj po vyše desiatich rokoch patrí k posilám slovenského lídra. Markíza sa o to viac snaží formát udržiavať atraktívny, čo v ostatných piatich rokoch vyústilo do viacerých zmien, čoho súčasťou bola aj radikálna zmena moderátorky, keď Kvetku Horváthovú po deviatich sériách vo Farme vystriedala Evelyn.

Zlomilo jej väz Lego Masters?

Iba tento týždeň portál Mediaboom.sk exkluzívne informoval, že Evelyn môže vo Farme nečakane skončiť.

Špekulácie prichádzajú po tom, čo Markíza zažila na konci jari mimoriadny televízny prepadák Lego Masters, ktorého bola Evelyn moderátorkou.

Napriek tomu, že sa televíziám nevydarila samotná česko-slovenská verzia inak úspešnej svetovej šou, tvrdú kritiku schytala aj samotná moderátorka. Tá je terčom negatívnych komentárov celé roky, mnohokrát nevyberaných urážok smerovaných na jej vzhľad, taktiež však aj na jej výkony.

Markíza aktuálne informácie portálu Mediaboom.sk potvrdzuje.

 


Radikálne zmeny na Farme: Evelyn po štyroch rokoch v reality šou končí! (aktualizácia)Čítajte →

Moderátorom hviezda Oteckov

Moderátorka Eva „Evelyn“ Kramerová v reality šou Farma skutočne končí.

„Farma patrí medzi naše najúspešnejšie a najdlhšie vysielané projekty. Každý rok formát osviežujeme novými témami a prvkami, aby sme podporili jeho divácku atraktívnosť, a inak tomu nebude ani v prípade jesennej, už neuveriteľnej 14. série. Jednou z týchto noviniek je aj zmena na poste moderátora, ďakujeme Evelyn za štyri skvelé sezóny Farmy, ktoré sme spolu zažili a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu pri iných projektoch,“ uviedla programová riaditeľka Markízy a Novy, Silvia Majeská.

Majeská zároveň potvrdzuje, že vo Farme 14 dôjde k viacerým zmenám. V piatok sme exkluzívne informovali o novom koncepte reality šou, s ktorým by mala prísť v nadchádzajúcom ročníku. Viac v tomto článku.

 


Exkluzívne: Markíza chystá nový koncept Farmy! Na tomto postaví 14. sériu, kedy odštartuje?Čítajte →

Novým moderátorom Farmy sa po prvýkrát stane muž.

Po konci denného seriálu Oteckovia Markíza hľadá uplatnenie pre jeho najväčšie hviezdy. Novou tvárou Farmy sa pritom nečakane stane Marek Fašiang.

„Vítame Mareka Fašianga na palube Farmy a veríme, že si ho diváci obľúbia aj v tejto preňho netradičnej polohe,“ dodala Majeská.

„Úlohu moderátora som sa rozhodol prijať, pretože Farma patrí dlhé roky k najsledovanejším programom Markízy a je pre mňa česť a zároveň veľká profesijná výzva byť jej súčasťou. Presvedčila ma dôvera ľudí, ktorí za projektom stoja, nový formát tejto šou, ako aj fakt, že mám rád prírodu, zvieratá a hry. Najviac sa teším na natáčanie v exteriéri, konfrontácie s rôznymi typmi ľudí a na ochutnávku absolútne bio – eko homemade produktov, ktorými, dúfam, že ma farmári ponúknu,“ povedal po prijatí ponuky moderovať Farmu, Marek Fašiang.

Novým moderátorom Farmy sa stane Marek Fašiang. (foto: Markíza)

Hľadá nové miesta pre Oteckov

Nové uplatnenie si už našiel aj ďalší kľúčový člen hereckého obsadenia denného seriálu Oteckovia.

Markíza s výrobou dlhoročného podvečerného seriálu skončila len túto jar, pričom podľa reakcií viacerých hercov malo ísť o náhly krok.

„Dozvedeli sme sa to celkom nedávno. (…) Myslím, že seriál bol dlho úspešný a všetko má svoj koniec. Žiaľ, ten koniec nastal aj pre Oteckov,“ povedal len koncom mája práve Marek Fašiang.

Od toho času sa Markíza najdôležitejším tváram Oteckov snaží nájsť nové uplatnenie a udržať si ich tak pod svojimi krídlami.

Fašiangovi Markíza namiesto novej hereckej príležitosti ponúkla netradičné moderovanie reality šou, novú ponuku už dostala aj druhá hlavná tvár Oteckov, Vladimír Kobielsky.

Ako sme exkluzívne informovali, stane sa jednou z hlavných hviezd komediálnej novinky Chatári, ktorá by mala mať ambíciu nahradiť ďalší zrušený dlhoročný seriál Horná Dolná.

Markíza sa má v prípade Chatárov spoliehať na nabité herecké obsadenie, čo bolo základom úspechu aj v prípade Hornej Dolnej. Tá bola nakoniec dlhé roky istotou televízie v jej večernom vysielaní a väz jej zlomili až programové zmeny v tomto roku.

 


Viete prví: Poznáme názov a obsadenie nového seriálu po Hornej Dolnej! Do novinky mieri hviezda OteckovČítajte →
Čítať viac...
Nahor