Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Aktuality

Markíza prekopáva zloženie poroty Tvojej tváre! Obsadila miláčika jarného Let´s Dance

Televízia robí ďalšie zmeny vo svojej celebritnej šou.

Minulý rok predstavila Markíza vynovenú podobu ťažiskovej šou Tvoja tvár znie povedome.

Okrem upraveného vizuálu výrazne oživila kasting súťažiacich, pričom zároveň predstavila vynovenú porotu. V nej po piatich rokoch skončili stabilní členovia Dano Dangl a Zuzana Fialová, na ktorých miesto zasadla bývalá tvár Joj, Lujza Garajová Schrameková. Druhé voľné miesto obsadili hosťujúci porotcovia.

Exkluzívne: Poznáme mená súťažiacich novej série Tvojej tváre. Do šou majú namierené dlhoročné tváre Jojky, Susedov aj ďalšia hviezda Druhej šance.

 


Exkluzívne: Do Tvojej tváre mieri hviezda Susedov aj Druhej šance! TOTO sú mená novej 7. sérieČítajte →

Markíza mení porotu Tvojej tváre aj v 7. ročníku.

Schrameková v celebritnej šou vydržala iba jedinú sezónu, keď ju televízia neobsadila ani vlani na jeseň do špeciálnej detskej série. Nakoniec nebude súčasťou projektu ani v novom klasickom ročníku.

Z prvého špeciálu detskej Tvojej tváre sa, naopak, usádza do poroty tradičnej verzie Marián Čekovský.

Ten sa tak ostatné dva roky stáva postupne dvorným porotcom v talentových súťažiach Markízy, keď v roku 2020 nastúpil ako nová porotcovská posila do Superstar. Účinkoval v nej už v dvoch sériách. Zároveň si vyskúšal už aj účinkovanie v Tvoja tvár znie povedome ako hosťujúci porotca.

Markíza zároveň po jarnom Let´s Dance využije popularitu jedného z najobľúbenejších súťažiacich.

Štvrtým porotcom v siedmej sérii Tvoja tvár znie povedome totiž bude zápasník Attila Végh, ktorý sa stal na jar v tanečnej šou miláčikom publika. Diváci ho hlasovaním vytiahli až do prvej štvorky.

V porote budú zároveň ďalší rok pokračovať už dlhoroční členovia Zuzana Kubovčíková Šebová a Mário „Kuly“ Kollár. Spevák je pritom už unikátom v Tvojej tvári, keď ako jediný bol súčasťou každej jeden série.

Moderátorom bude tretí ročník po sebe Martin Nikodým. Do šou nastúpil na jeseň 2019 po odchode pôvodného moderátora Martina „Pyca“ Rauscha.

Markíza si od tohtoročného zloženia poroty sľubuje ešte zábavnejšie hodnotenia vystúpení.

„V každom ročníku Tváre sa snažíme prinášať novinky, o ktorých si myslíme, že by mohli byť pre divákov atraktívne. Jednou z tohtoročných noviniek sú noví porotcovia. Som si istý, že porota v novom zložení prinesie na obrazovky veľa humoru a zábavy. A to je naším cieľom,“ povedal kreatívny producent a režisér šou, Pepe Majeský.

 

Čítať viac...
Nahor