Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: Markíza

Televízia

Markíza od marca vyrukuje aj s Dvaja na jedného! Konkurovať môžu najväčšiemu highlightu Joj

Markíza skutočne v priebehu marca vytiahne naraz úplne všetko.

Iba pred pár dňami sme vás exkluzívne informovali o plánoch Markízy vyraziť od začiatku marca až do netradične silného útoku. Do hlavnej časti sezóny vstúpi nasadením všetkých hlavných programov jari, a to aj tých, ktoré sa v minulých sezónach v programe striedali. Viac o konečnej podobe štruktúry Markízy od marca v novom článku.

Ako sme pritom naznačovali, Markíza od marca skutočne k Pánovi profesorovi, Susedom, Červeným páskam, Dobre vedieť, Hornej Dolnej, Svadbe na prvý pohľad a Tvoja tvár znie povedome vytiahne do večera ešte aj premiérovú novú sériu šou Dvaja na jedného. Nové časti vyrábala postupne v ostatných mesiacoch.

Šou Adely Vinczeovej a Dana Dangla sa do štruktúry vráti s jednotýždňovým oneskorením oproti nástupu ostatných programov.

Marec ešte Markíza otvorí premiérovou časťou Chart Show, novú sériu Dvaja na jedného odštartuje následne v stredu 10. marca. 

 


Markíza prevalcuje program premiérami, vytasí aj novú sériu Susedov! Joj začne mesiac bez zmenyČítajte →

Komerčný líder tak bude mať súčasne v jednej sezóne prakticky dva hlavné programy.

Do pozície, v ktorej sa nachádzajú formáty ako Tvoja tvár znie povedome či Superstar povýšila Markíza šou Dvaja na jedného minulú jeseň. Urobila tak po tom, čo rozhodla o zastavení príprav novej série Tvojej tváre a na nedele nasadila nakoniec práve Dvaja na jedného. Šou po slabom štarte začala postupne rásť a neskôr už vyskakovať, dokonca ďaleko prevyšovala výkony Tvojej tváre z piatej série. Túto jar pobežia tieto dve šou naraz v jednej štruktúre – v stredy a nedele.

Práve šou Dvaja na jedného by sa pritom mohla stať hlavným konkurentom najväčšieho jarného projektu konkurenčnej Joj.

plánuje od marca nasadiť do vysielania svoj historicky najväčší seriál Slovania, ktorý by mal byť už podľa viacerých informácií pripravovaný na stredajšie večery.

Joj ho zatiaľ v oficiálnych programoch neavizuje, vysielací deň naznačila v prvých plánoch. Prvú marcovú stredu zreprízuje minisériu Trhlina.

Čítať viac...
Nahor