Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Nový život, 3. séria, foto: TV JOJ

Aktuality

Joj musela pre nákazu preložiť návrat Nového života! Oteckovia po odklade poznajú dátum štartu

Oba hlavné seriály komerčných staníc pre rozbeh nového roka už poznajú finálny dátum návratu.

Oteckovia aj Nový život sa na obrazovky vrátia o pár dní neskôr, než televízie pôvodne plánovali.

Ako prvých mala pôvodne Markíza vrátiť Oteckov, keď sa pripravovala hneď od prvých dní roka 2021 na podvečerný súboj s Joj. Tá od januára mení konkurenciu a miesto Moja mama varí lepšie ako tvoja odštartuje novú verziu kuchárskej reality šou Bez servítky. Oteckovia sa mali vrátiť hneď 4. januára, a teda v deň, kedy Joj spustí nové Bez servítky. Markíza nakoniec vôbec najskorší návrat denného seriálu stopla a nahradila ho Rodinnými prípadmi.

Oteckovia nakoniec novú sériu odštartujú iba o týždeň neskôr, v pondelok 11. januára o 18. hodine. Markíza nakoniec uprednostnila šetrenie v týždni, ktorý preruší sviatok Troch kráľov, pošetrí si tak aj epizódy.

K podobnému kroku musela siahnuť aj Joj, ktorej však pôvodné plány skrížila nákaza koronavírusom priamo „na pľaci“ Nového života.

Ako sme vás ako prví informovali, televízia kvôli koronavírusu musela zastaviť nakrúcanie novej tretej série seriálu, pričom nakoniec to do jej plánov zasiahlo natoľko, že nové časti nestihne mať pripravené do pôvodného termínu štartu tretej série. Tým mal byť 12. január.

Joj musela nakoniec nástup 3. série Nového života presunúť len o týždeň. Odštartuje v utorok 19. januára.

Tento termín už Joj stihne, spustila aj internetovú kampaň na tretiu sériu s podtitulom „do tretice všetko najlepšie“.

 


Joj sa púšťa do výroby hlavnej seriálovej novinky s Pociskovou! Vyrukuje s ňou už na jar (dej, detaily)Čítajte →

Pre Nový život môže byť zároveň tretia séria aj tou poslednou.

Ako sme vás informovali, televízia už pripravuje nový seriál Nemocnica, ktorý by mohol vo vysielaní nahradiť práve Nový život. Joj okrem iného naznačila aj intenzívnejšie nasadzovanie seriálu, aký má z jej seriálových projektov aktuálne iba Nový život, zároveň by sa podľa potvrdených informácií televízie mal dostať už počas najbližšej jari.

Čítať viac...
Nahor