Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: TV JOJ

Aktuality

Joj v problémoch: Okamžite stopla výrobu Nového života aj nového seriálu! Bude škrtať program?

Televízia sa pred nástupom do nového roka dostáva do problémov.

Najhoršie čísla od prepuknutia pandémie koronavírusu na Slovensku kopíruje aj aktuálna situácia medzi televíziami.

V Markíze sa ochorenie po štábe Oteckov dostalo najnovšie do spravodajskej redakcie aj medzi moderátorov Dvaja na jedného, v RTVS zas covid-19 ochromil redakciu športu a najnovšie sa ochorenie vyskytlo opäť aj na výrobe Joj.

Podľa našich informácií mal byť pozitívne testovaný dokonca jeden z hercov seriálu Nový život, pričom Joj sa iba teraz pustila do nakrúcania novej tretej série.

 


Vinczeová aj Dangl s pozitívnymi testami, Markíza ide vyrábať Dvaja na jedného!Čítajte →

S Novým životom pritom Joj počíta ako jedným z hlavných programov pre rozbeh nového roka. Seriálu chce po budúcotýždňovom finále druhej série, ktorú uzavrie vo štvrtok 17. decembra špeciálnych vianočným dielom, dopriať minimálnu pauzu a tretiu sériu podľa prvých informácií rozbehnúť už v utorok 12. januára 2021. Viac o januárových plánoch televízií nájdete v tomto článku.

Televízia podľa zákulisných informácií hromadne zastavila výrobu tretej série Nového života a rovnako tak seriálovej novinky Nemocnica plánovanej pre budúci rok.

Situácia tak môže ochromiť návrat Nového života v januári. Kým nástup nového seriálu Bodka neovplyvní, nakoľko ten má televízia už kompletne pripravený, tretiu sériu Nového života roztočila iba teraz. Do vianočných sviatkov jej pritom ostáva už iba vyše týždeň, zároveň aj počas neho bude s nakrúcaním pauzovať.

Nový život už stopku nakrúcania zažil pred mesiacom a pol. Po tom, čo sme vás exkluzívne informovali, že sa koronavírus dostal do štábu Oteckov, ktorých výrobu zastavil, k rovnakej situácii došlo aj na nakrúcaní Nového života na prelome septembra a októbra. Po mesiaci a pol tak musí Joj jeho výrobu opäť zastaviť, čo jej prvýkrát môže skomplikovať život aj pri jeho vysielaní.

Čítať viac...
Nahor