Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Nové projekty

Markíza štartuje nové seriály zmenou programu! Susedia sa vrátia v nový deň

Markíza reaguje na plány konkurenčnej dvojky, zmenou programu vyťahuje svoje nové seriálové ťaháky jari. Známy definitívny dátum štartu seriálov Druhá šanca, Šťastní vs. Šťastní aj novej série Susedov.

Neuspokojivá jeseň, ktorá Markíze priniesla viaceré sklamania a nenaplnené očakávania, vyprovokovala televízneho lídra k bezprecedentným zmenám v prime-time.

Po tom, čo, naopak, Joj túto jeseň vyšla seriálová novinka Nemocnica, Markíza prekopáva svoje večerné vysielanie, pričom hneď od začiatku januára reaguje na jej zverejnené plány zmenami programu.

Joj tento týždeň potvrdila zámer nasadiť pripravovaný nový denný seriál Hranica, kvôli ktorému Markíza prišla o jednu z hlavných hviezd Oteckov, Braňa Deáka, do večerného vysielania, pričom by ho mala pravidelne vysielať trikrát do týždňa v pondelky, stredy a piatky. Hranica odštartuje 10. januára 2022 o 20:35.

Markíza v rovnaký týždeň vo svojich plánoch odhalila iba nečakaný štart najdrahšej reality šou Survivor Česko & Slovensko, ktorú chce pravidelne spoločne s českou Novou vysielať dvakrát do týždňa vo štvrtky a v piatky o 20:30, pričom dobrodružnú šou odštartujú vo štvrtok 13. januára.

Na potvrdené plány Joj so seriálovou novinkou Hranica však Markíza reaguje zmenami programu.

Druhá šanca pozná dátum štartu

Kým pôvodne zatiaľ neodhaľovala plány s nasadením dvoch seriálových noviniek Druhá šanca a Šťastní vs. Šťastní, najnovšie už potvrdzuje exkluzívne informácie Mediaboom.sk o ich netradičnom nasadení, ktorým bude Markíza útočiť na konkurenčnú Hranicu.

Nový lekársky seriál Druhá šanca s Jánom Koleníkom posúva po programovej zmene Markízy dátum štartu už na pondelok 10. januára 2022. Pôvodne chcela v tento večer vysielať film.

Televízia tak novým seriálom pokryje štart Hranice, ktorej nechce dovoliť rozbeh vo voľnom priestore.

 


Joj nasadí nový denný seriál s Deákom do prime-time! Hranica pozná dátum štartuČítajte →

Koncom tohto leta sa to Markíze vypomstilo pri rozbehu spomínanej Nemocnice, na ktorú síce reagovala zmenou programu a vytiahnutím atraktívnejších filmov, nakoniec jej však filmová ponuka úspech nepriniesla.

Markíza nasadením dramatickej novinky Druhá šanca potvrdzuje informácie Mediaboom.sk o radikálnej zmene pondelňajšieho žánru, keď roky v pondelky vysielala spravidla komediálne seriály.

Tie po novom presúva na stredy.

Susedia v nový večer

Kým dosiaľ komediálne seriály Markíza vysielala spravidla v pondelky a štvrtky, od nového roka ho bude ponúkať práve v strede týždňa.

Aj v stredy bude pokrývať konkurenčnú Hranicu seriálovou novinkou, tentokrát sériou Šťastní vs. Šťastní, o ktorej po prvýkrát exkluzívne informoval portál Mediaboom.sk. Rovnako v tomto prípade Markíza nový seriál nasadzuje zmenou programu, jeho dátum štartu je streda 12. januára 2022.

Markíza zároveň potvrdzuje zmenu vysielacieho dňa legendárneho sitkomu Susedia.

Seriál Andyho Krausa a Petra Marcina sa na obrazovky vráti po dlhej pauze od januára, pričom ho však Markíza presúva z pondelkov na stredajší večer.

S niekdajším večerným hitom počíta vo vysielaní opäť v druhom pásme o 21:30 po novom seriáli Šťastní vs. Šťastní, novú sériu odštartujú Susedia rovnako v stredu 12. januára 2022.

Čítať viac...
Nahor