Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: TV JOJ

Pikošky

Markíza útočí na štart Nemocnice: Zmenou programu proti nej tasí premiérové rodinné ťaháky!

Televízny líder pred koncom leta mení večerný program.

Už o 4 dni odštartuje na slovenských obrazovkách prvý projekt novej sezóny, ktorý bude zároveň prvou novinkou nadchádzajúcej jesene.

Joj už týždeň pred postupným nástupom jesenných štruktúr štartuje svoj hlavný seriálový ťahák Nemocnica, ktorý po prvýkrát uvedie v utorok 24. augusta a v prvom týždni ho odvysiela v stredu aj vo štvrtok.

Krátko po vydaní oficiálnych plánov Joj so štartom Nemocnice na nástup seriálovej novinky zareagovala konkurenčná Markíza.

Tá pôvodne na utorok 24. augusta plánovala reprízu komédie Cuky Luky, v stredu 25. augusta zas mala odvysielať vojnový film Dunkirk.

Markíza aktuálne tieto plány zmenila a proti nástupu Nemocnice konkurenciu výrazne zostrila a reprízové filmy nahradila rodinnými premiérami.

Televízna jednotka zmenou programu reaguje na štart nového seriálu Joj vytiahnutím premiérovej dobrodružnej komédie Jumanji: Vitajte v džungli, s ktorou staví najmä na obsadenie, keď hlavnú úlohu stvárňuje na Slovensku populárny herec u rodinného publika Dwayne Johnson.

Ešte viac Markíza pritvrdí nasledovnú stredu 25. augusta.

Rozbeh Nemocnice sa totiž pokúsi pribrzdiť premiérou českej komédie Štěstí je krásná věc, v ktorej si zahrali Petra Hřebíčková, Karel Zima, Jan Dolanský, Marek Taclík aj Ondřej Pavelka.

Najvoľnejší priestor bude mať Nemocnica v úvodnom týždni vo štvrtok 26. augusta.

Markíza v tento deň ponecháva v programe tentokrát jednu časť Zámeny manželiek, nakoľko následne už dlhšie plánuje odvysielať spomienkový zostrihový program To najlepšie z Let´s Dance.

V ďalšie týždne sa Nemocnica zaradí na utorňajšie a štvrtkové večery.

V posledný augustový utorok jej konkurenciu bude robiť dokument k 25. výročiu Markízy, následne od 7. septembra to bude žánrovo podobný seriál Sestričky, ktoré sa vrátia so štvrtou sériou. Vo štvrtky od septembra bude večery na Markíze opäť obsadzovať komediálna Horná Dolná.

Čítať viac...
Nahor