Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Exkluzívne

Radikálne zmeny na Farme: Evelyn po štyroch rokoch v reality šou končí! (aktualizácia)

Markíza naznačuje, že v novej sérii reality šou môže dôjsť po čase opäť k zmenám. Aktualizácia.

Pred štyrmi rokmi predstavila Markíza veľké úpravy v tradičnej reality šou Farma, ktoré zaviedla od jubilejnej 10. série.

S novou moderátorkou, konceptom aj pravidlami prekopala denný formát s cieľom posilniť sledovanosť a omladiť jeho cieľovú skupinu, čo sa v ďalších rokoch premietlo do ešte väčšieho množstva pikantných a vulgárnych záberov.

Vlani Markíza predstavila prekvapivý hybrid medzi pôvodnou Farmou a ďalšími novinkami.

Urobila tak po vlne kritiky pri 12. sérii, kedy sa Farma podmienkami, dosiaľ najluxusnejším komfortom pre súťažiacich aj zámerom tvorcov s vyhrotenými a sexuálnymi scénami neraz nelíšila od Vyvolených či Big Brother.

V minuloročnej 13. sérii ohlásila návrat ku koreňom reality šou. Vrátila sa k pôvodnému konceptu bez rozdelenia farmárov na dva tábory, rovnako zo šou odstránila luxusné zariadenie, ktoré sa objavilo len rok predtým a stretlo sa s tvrdou kritikou divákov.

Špekulácie sa množia

Markíza novinkami a zmenami na Farme posledné štyri roky nešetrila. Tento rok pritom môže pridať ďalšie.

Zmeny v novej 14. sérii Farmy naznačuje samotná Markíza, ktorá najnovšie o podobe pripravovaného ročníka reality šou zašpekulovala na svojej oficiálnej stránke.

„Štrnásta séria sa blíži, špekulácie sa množia,“ napísala televízia.

Okrem výberu farmárov či miesta nového statku s otáznikom spomenula aj samotný koncept reality šou, ktorý v ostatných rokoch viackrát prekopala.

Podľa našich exkluzívnych informácií sa práve tieto špekulácie stanú aj realitou.

Markíza má pre nový 14. ročník Farmy pripravovať nový koncept postavený na účasti mimoriadnej skupiny súťažiacich. Viac o koncepte tohtoročnej série Farmy aj s možným dátumom štartu v tomto článku.

 


Exkluzívne: Markíza chystá nový koncept Farmy! Na tomto postaví 14. sériu, kedy odštartuje?Čítajte →

Koniec Evelyn na Farme

Po štyroch rokoch sa pritom naznačované zmeny na Farme dotknú aj samotnej moderátorky reality šou.

Tou je od roku 2018 komička Eva „Evelyn“ Kramerová, ktorá sa postupne stala domácou tvárou Markízy.

Ešte v minulom roku mala Markíza počítať s Evelyn do reality šou aj pre rok 2022.

Oficiálne bola ako moderátorka Farmy 14 predstavená aj v klientskej brožúre, v ktorej bola zároveň aj jedinou tvárou na fotografii k projektu.

Zaujímavosťou je, že sa aktuálne množia špekulácie o možnom konci Evelyn na Farme.

Základ im položila samotná Markíza, ktorá podľa našich informácií v prezentácii jesennej sezóny pre klientov vyškrtla moderátorku Evelyn z prezentačného obrázka. Ponechala na ňom iba hospodára Martina Bagára.

Dosiaľ Farmu v promo materiáloch prezentovala práve cez moderátorku alebo v spoločnej koláži s hospodárom.

Zároveň Markíza v ostatných týždňoch neuverejnila o Evelyn ani jeden článok. Povedomie o Farme pred štartom novej série udržuje publikovaním spomienkových článkov na televíznom webe, zo stabilných tvárí v nich dala priestor iba hospodárovi Martinovi.

Farmu 14 predstavuje Markíza bez účasti Evelyn

Aktualizácia, 30. júl 2022: Exkluzívne správy portálu Mediaboom.sk sa po troch dňoch potvrdili.

Markíza oficiálne oznámila koniec moderátorky Evelyn vo Farme, pričom predstavila prekvapivé meno, ktoré ju nahradí v 14. sérii reality šou.

 


Veľké zmeny na Farme potvrdené: Evelyn končí, novým moderátorom hviezda Oteckov!Čítajte →

Prvý prepadák

Moderátorka a komička je od nástupu do Farmy terčom neúnavnej kritiky časti divákov.

Markíze napriek tomu reality šou s novou moderátorkou prinášala uspokojivé nadpriemerné výkony sledovanosti, pri 10. sérii aj s veľkým medziročným nárastom oproti starej verzii Farmy.

Za posledných päť rokov tak bola Evelyn obsadená do viacerých projektov televízneho lídra.

Účinkovať stihla v celebritných šou Let´s Dance, Pevnosť Boyard aj Tvoja tvár znie povedome, odmoderovať k tomu štyri série Farmy, bola tiež hosťom 2 na 1. Tento rok navyše dostala novú moderátorskú príležitosť, keď sa stala tvárou česko-slovenskej verzii svetovo úspešného formátu Lego Masters.

Práve tohtoročná federálna šou ale znamenala vôbec prvý tvrdý neúspech Markízy pri účasti Evelyn.

Televízia s Lego Masters zažila absolútny prepadák, šou dokonca skončila ako jej najväčšie fiasko v histórii pri vysielaní v hlavnom vysielacom čase. Už po dvoch častiach šou z večera sťahovala na nedeľné predpoludnia.

Vyostrila sa aj divácka kritika.

Drvivú väčšinu smerovali diskutujúci na sociálnych sieťach k pokazenej podobe úspešného formátu a práve k samotnej Evelyn ako moderátorke šou. Tradične sa komentáre nevyhli invektívam k jej vzhľadu, viaceré však kritikou nešetrili pri hodnotení výkonu a prejavu moderátorky.

 

Čítať viac...
Nahor