Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: Markíza

Nové projekty

Evelyn moderátorkou Farmy aj v roku 2022! Markíza štartuje novú reality šou

Televízny líder rozbehol kampaň na jarnú dosiaľ najdrahšiu reality šou Survivor, pre budúci rok potvrdzuje historicky najviac reality projektov. V najdlhšie vysielanej Farme oslávi moderátorka Evelyn malé jubileum.

Čoraz viac mladých divákov sa snaží k svojim obrazovkám a službám lákať Markíza, ktorá ešte posilňuje tvorbu zameranú na nastupujúcu generáciu.

Markíza, spoločne s Novou, tak robí aktuálne prostredníctvom reality projektov.

Tento rok vyskúšala mimoriadnu investíciu, keď za výdatnej kampane influencerov odštartovala internetovú reality šou Love Island, ktorou cielila na posilnenie platformy Voyo a nalákanie nových predplatiteľov. Napriek tomu, že na televíznej obrazovke Love Island napriek nábehu po vysielaní Farmy či Superstar prepadával, Markíza s reality šou ešte rozšírila plány.

Tri reality šou v jednom roku

Televízie udržujú tváre reality šou naďalej na internetovej obrazovke prostredníctvom relácie Love Island After, pričom už teraz chystajú aj novú druhú sériu, ktorú prinesú v roku 2022.

 


Markíza chystá celebritného Survivora: Na ostrov mieri Gogo aj víťazka Farmy, známi moderátori!Čítajte →

Samotná Markíza bude opäť vo veľkom stavať aj na reality šou Farma, ktorú vysiela neuveriteľných viac ako desať rokov, pričom naďalej rozširuje aktivity ohľadom Farmy v online.

Farma ponúkne v roku 2022 v poradí už svoju 14. sériu, ktorú by opäť na obrazovky mala priniesť na jeseň.

Súčasťou farmárskej reality šou pritom opäť bude aj moderátorka Eva „Evelyn“ Kramerová, na ktorú tak čaká malé jubileum.

V pozícii moderátorky vystriedala pôvodnú Kvetu Horváthovú v roku 2018, kedy Markíza predstavila prekopaný koncept Farmy, nové logo aj upravené pravidlá. Tento rok sa už vrátila bližšie k pôvodnému konceptu reality šou.

 


Prečo sa Sám doma vysiela s novým dabingom? Pôvodný chýba viac ako dekáduČítajte →

Pre Evelyn to tak bude v poradí jej piaty ročník Farmy, ktorej sa stala pevnou súčasťou. V úlohe moderátorky postupne dobieha jej predchodkyňu, keď Horváthová odmoderovala celkovo deväť ročníkov reality šou.

Kým Farma aj Love Island sa môžu vo vysielaní Markízy objaviť opäť na jeseň, televízny líder spoločne s Novou uvedú veľkú šou aj na jar.

Markíza spúšťa kampaň na reality šou Survivor

Nečakane rovno skraja roka štartujú veľkú reality šou Survivor Česko & Slovensko, ktorou sa vracajú k niekdajším šou Ostrov z obrazovky Markízy a Robinsonův ostrov známy z obrazovky TV Nova.

 


Štedrý deň ovládol rekordný tandem, nezabrala silná klasika! Popoluška sa vzďaľuje miliónuČítajte →

Survivor bude vôbec najdrahšou reality šou televízií, ktorú Markíza vo vysielaní po prvýkrát uvedie vo štvrtok 13. januára. Plánuje ju vysielať dvakrát do týždňa – netradične dva dni po sebe na konci pracovného týždňa vo štvrtky a v piatky. Nova po zmene programových plánov šou odštartuje už 11. januára a vysielať ju bude utorky a piatky.

Televízie už k novej reality šou spúšťajú aj kampaň.

Markíza do vysielania nasadila prvé dva teasre ohlasujúce príchod dobrodružnej šou. Kampaňovať ju bude takmer tri týždne.

Nová verzia niekdajšieho prepadáku

Markíza chce od januára vrátiť formát, ktorý patril medzi vôbec najväčšie a najdrahšie prepadáky v jej histórii.

Markíza šou Survivor už raz uvádzala pod názvom Ostrov ešte na jeseň 2016. Spúšťala ju s obrovskou kampaňou, keď šlo o jeden z jej najväčších a najdrahších formátov. Veľká novinka sa však už po troch častiach musela porúčať z hlavného času o 20:30, pričom jej nepomáhali ani snahy zaradiť ju za vtedy valcujúcu premiérovú Hornú Dolnú.

Ani v čase o 21:40 sa reality šou dlho neohriala a po podieloch aj okolo 12 – 13 % sa porúčala bližšie k 23. hodine. Takto hlboko pritom spadla v priebehu úvodného mesiaca, v ďalších týždňoch sa dočkala zosunu až k polnoci.

Televízia sa tentokrát chystá pripraviť ešte väčšiu verziu tejto reality šou a po spojení s Novou vidí v projekte opäť potenciál. 

“Naši diváci poznajú tento koncept z minulosti, rada by som však zdôraznila, že táto šou bude oveľa náročnejšia a väčšia,” uviedla aj v kontexte prepadáku verzie z roku 2016 programová riaditeľka Markízy a Novy Silvia Majeská.

V šou sa predstaví spolu celkovo 24 súťažiacich zo Slovenska a Česka.

Televízie ich sľubujú zobrať na úplne nový exotický ostrov, na ktorých ich čakajú mnohé prekvapenia a náročné výzvy. Tradične budú hráči rozdelení na dva kmene, ktoré budú bojovať o čo najdlhšie prežitie v hre.

Čítať viac...
Nahor