Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Dom farmára týždňa aj s terasou - Farma 12, Markíza

Televízia

Prehliadka statku Farmy 12: Miesto zrúcaniny bazén aj luxusná terasa, z duelantskej chatky plechová búda!

Markíza sa od 10. série reality šou Farma začala postupne odkláňať od pôvodného konceptu, pri ktorom si farmári museli všetko budovať sami. Kým kedysi na nich pri príchode na statok čakalo zanedbané torzo ich kuchyne či spálne, vlani sa už súťažiaci rovno pri nástupe mohli tešiť z výrivky, chladničky či poriadnej vane.

Aj keď viacerým divákom odklon od niekdajšej podstaty Farmy vybudovať všetko vlastnými rukami nie je pochuti, Markíza v najnovších sériách stavila na rozdeľovanie hráčov a bičovanie emócií, pričom do popredia posunula ostré konflikty či šteklivé zábery. Výrazne tak zacielila na najmladšiu cieľovku, pričom neraz zábery na Farme vyvolali pochybnosti, či sú vhodné pre 12-ročných divákov, ktorým je reality šou dostupná aj v poobedných reprízach po návrate zo školy.

Markíza na koncepte posledných sérií nebude nič meniť. Tentokrát súťažiacich rozdelí na tých z mesta vs. tých z dediny, pričom tomu prispôsobí aj samotný statok. Kým na jednej strane budú mať súťažiaci vybavenie z veľkomesta, na druhej strane sa budú musieť súťažiaci vysporiadať s náročnými podmienkami. Opäť pritom budú mať farmári mnohé priestory už vopred postavené.

Videoprehliadka statku Farmy 12

Rozdiel medzi kúpeľňou – mesto vs. dedina

Spálňa

Kuchyňa – mesto

Bazén – dom farmára týždňa

Terasa – dom farmára týždňa

Obydlie pre sluhov

Dvor farmárov

Duelantská „chatka“

Dom farmárov

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor