Pevnosť Boyard ostáva vlažná, Naši už na rovnakých číslach! Super Karaoke hlboko, Wau pred Domou
21. septembra 2017  //  Aktuálne  //  Bez komentárov

Novinku Joj nedvihli ani hity Petra Nagya.

Stredajší súboj tento týždeň bez jasného víťaza. Oba hlavné programy Markízy a Joj dosiahli totožné čísla, keď Naši aj Pevnosť Boyard mali prilákať celkovo 6,8 % divákov. Seriál podielovo atakoval 19 %, Pevnosť Boyard vďaka dĺžke tesne podliezla 20 %. Dĺžka Boyardu pomohla nielen podielovo ale aj ratingovo, keď v druhej polovici o málo rástla. Konkurenciu jej už tvorilo Super Karaoke, ktoré tentoraz štartovalo v skoršom čase po pol desiatej, zopakovalo neúspech podielom pod 13 %, rating atakoval 4 %. Farma drží svojich stabilných päť ratingov, podielovo atakovala 21 %. Spackané plastické operácie na Joj prekročili 16 %, neskoršie Nebezpečné vzťahy dosiahli 17 %.

Medzi menšími vyskočila Wau, Kosti podliezli 5 %, kriminálky CSI sa dostali tesne cez 5 a 6 %. Stanica sa dokázala ako v prime-time tak celodenne dostať pred Doma, jej Nekonečná láska sa večer dostala na 4 a takmer 4,5 %. Najvyššie bolo Dajto s filmom Hellboy a podielom takmer 6 %. MI-5: Vyššie dobro na Plus uhralo share pod 5 %.

Utorňajšia sledovanosť: Extrémne premeny bodujú, s treťou časťou dosiahli rekord! Predbehli aj nedeľné Let´s Dance

Podvečer sa Rodinné prípady dostali nad 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zas cez 18 %. Televízne noviny o málo prekročili 27 %, Noviny s podobným ratingom šli pod 25 %. V celkovom počte divákov bol rozdiel opäť výrazný, Noviny ich mali o 100-tisíc viac. Stali sa zároveň najsledovanejším programom dňa, v komerčnej cieľovke bolo na vrchole Najlepšie počasie, s odstupom nasledovali Televízne noviny s najtesnejším odstupom na správy Joj.