Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pevnosť Boyard ostáva vlažná, Naši už na rovnakých číslach! Super Karaoke hlboko, Wau pred Domou

Novinku Joj nedvihli ani hity Petra Nagya.

Stredajší súboj tento týždeň bez jasného víťaza. Oba hlavné programy Markízy a Joj dosiahli totožné čísla, keď Naši aj Pevnosť Boyard mali prilákať celkovo 6,8 % divákov. Seriál podielovo atakoval 19 %, Pevnosť Boyard vďaka dĺžke tesne podliezla 20 %. Dĺžka Boyardu pomohla nielen podielovo ale aj ratingovo, keď v druhej polovici o málo rástla. Konkurenciu jej už tvorilo Super Karaoke, ktoré tentoraz štartovalo v skoršom čase po pol desiatej, zopakovalo neúspech podielom pod 13 %, rating atakoval 4 %. Farma drží svojich stabilných päť ratingov, podielovo atakovala 21 %. Spackané plastické operácie na Joj prekročili 16 %, neskoršie Nebezpečné vzťahy dosiahli 17 %.

Medzi menšími vyskočila Wau, Kosti podliezli 5 %, kriminálky CSI sa dostali tesne cez 5 a 6 %. Stanica sa dokázala ako v prime-time tak celodenne dostať pred Doma, jej Nekonečná láska sa večer dostala na 4 a takmer 4,5 %. Najvyššie bolo Dajto s filmom Hellboy a podielom takmer 6 %. MI-5: Vyššie dobro na Plus uhralo share pod 5 %.

Utorňajšia sledovanosť: Extrémne premeny bodujú, s treťou časťou dosiahli rekord! Predbehli aj nedeľné Let´s Dance

Podvečer sa Rodinné prípady dostali nad 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zas cez 18 %. Televízne noviny o málo prekročili 27 %, Noviny s podobným ratingom šli pod 25 %. V celkovom počte divákov bol rozdiel opäť výrazný, Noviny ich mali o 100-tisíc viac. Stali sa zároveň najsledovanejším programom dňa, v komerčnej cieľovke bolo na vrchole Najlepšie počasie, s odstupom nasledovali Televízne noviny s najtesnejším odstupom na správy Joj.

Čítať viac...
Nahor