Oteckovia v jarnej forme, dostali sa na sezónny vrchol! Vyhrali celú stredu, Naši sa vrátili na číslach zo štartu série
4. októbra 2018  //  Aktuálne, Showbiz  //  Bez komentárov

Dobre vedieť aj Som mama opäť kopírovali svoje predošlé výkony.

Medzi večernými programami patrí streda k najstabilnejším dňom. Potvrdilo sa to aj tento týždeň, keď Dobre vedieť tesne prekročilo ratingovú sedmičku, v podieli uhralo 20 %. Som mama zas dosiahla na vlas rovnaký rating spred týždňa hodnotou 6,5 %, podiel tentoraz prekročil 18 %. Joj už prvýkrát seriál s Kristínou Tormovou nezdvojovala, miesto druhej časti do programu vrátila stopnutú štvrtú sériu Našich. Tú stiahla Joj hneď po jej štarte z dôvodu neuspokojivých výkonov, Naši ich však aktuálne zopakovali, keď uhrali rating 4,3 % s podielom 14,3 %. Farma prekročila 21 %.

Medzi menšími stanicami sa najvyššie dokázala ratingovo dostať Wau s večernými Kosťami, v podieli sa dostali nad 5 %. Nasledovná dvojporcia CSI Miami získala podiely takmer 5 a rovných 6 %. Kosti nasledovala Plus s Profesionálmi a podielom vyše 5 %, Akty X jej opäť uhrali vlažne výkonom okolo 3 %. Dajto s filmom Terminátor 2: Deň zúčtovania šlo pod 6 % a ratingovo dorovnalo Profesionálov, Neželaná nevesta sa hýbala na podieloch 4 a 4,5 %.

Podvečer zažili ďalší veľký úspech Oteckovia, ktorí v utorok aj v stredu dosiahli totožný rating až 9,6 %, čím sa dostali na sezónne maximum. Podielovo zároveň v stredu trhli jesenný rekord výkonom 41,4 %. Zároveň sa stali najsledovanejším programom dňa u mladých divákov. V ich čase vysielaná Súdna sieň sa musela zmieriť s opačnou situáciou, keď padla pod hlbokých osem percent. O niečo si však polepšila Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom pod 10 %. Televízne noviny sa dostali nad 31 %, Noviny na 21 %. Celkovo ich videlo 530-tisíc divákov, TN-ky zas cez 560-tisíc. Celkovo sa na čelo dňa dostalo Počasie lídra.