Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Oteckovia v jarnej forme, dostali sa na sezónny vrchol! Vyhrali celú stredu, Naši sa vrátili na číslach zo štartu série

Dobre vedieť aj Som mama opäť kopírovali svoje predošlé výkony.

Medzi večernými programami patrí streda k najstabilnejším dňom. Potvrdilo sa to aj tento týždeň, keď Dobre vedieť tesne prekročilo ratingovú sedmičku, v podieli uhralo 20 %. Som mama zas dosiahla na vlas rovnaký rating spred týždňa hodnotou 6,5 %, podiel tentoraz prekročil 18 %. Joj už prvýkrát seriál s Kristínou Tormovou nezdvojovala, miesto druhej časti do programu vrátila stopnutú štvrtú sériu Našich. Tú stiahla Joj hneď po jej štarte z dôvodu neuspokojivých výkonov, Naši ich však aktuálne zopakovali, keď uhrali rating 4,3 % s podielom 14,3 %. Farma prekročila 21 %.

Medzi menšími stanicami sa najvyššie dokázala ratingovo dostať Wau s večernými Kosťami, v podieli sa dostali nad 5 %. Nasledovná dvojporcia CSI Miami získala podiely takmer 5 a rovných 6 %. Kosti nasledovala Plus s Profesionálmi a podielom vyše 5 %, Akty X jej opäť uhrali vlažne výkonom okolo 3 %. Dajto s filmom Terminátor 2: Deň zúčtovania šlo pod 6 % a ratingovo dorovnalo Profesionálov, Neželaná nevesta sa hýbala na podieloch 4 a 4,5 %.

Podvečer zažili ďalší veľký úspech Oteckovia, ktorí v utorok aj v stredu dosiahli totožný rating až 9,6 %, čím sa dostali na sezónne maximum. Podielovo zároveň v stredu trhli jesenný rekord výkonom 41,4 %. Zároveň sa stali najsledovanejším programom dňa u mladých divákov. V ich čase vysielaná Súdna sieň sa musela zmieriť s opačnou situáciou, keď padla pod hlbokých osem percent. O niečo si však polepšila Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom pod 10 %. Televízne noviny sa dostali nad 31 %, Noviny na 21 %. Celkovo ich videlo 530-tisíc divákov, TN-ky zas cez 560-tisíc. Celkovo sa na čelo dňa dostalo Počasie lídra.

Čítať viac...
Nahor