Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
ilustračná foto, zdroj: Markíza

Aktuality

Markíza potvrdila kompletnú zostavu siedmej Tvojej tváre! V novej sérii táto osmička súťažiacich

Televízia potvrdzuje mená, o ktorých exkluzívne informoval portál Mediaboom.sk. Finálovú zostavu súťažiacich pre tento rok dopĺňa o zvyšné tri tváre.

Súťažiaci 7. ročníka Tvoja tvár znie povedome sú známi.

Po zverejnenom neoficiálnom zozname súťažiacich portál Mediaboom.sk priniesol exkluzívne viaceré mená, ktoré majú namierené do novej série celebritnej šou. Tie sa aktuálne aj stávajú realitou.

Osmička súťažiacich 7. série Tvoja tvár znie povedome

Markíza potvrdila pre tohtoročnú Tvoju tvár komičku Simonu Salátovú a speváka Adama Pavlovčina, o ktorých sme informovali ako o prvých ešte pred tromi týždňami.

Salátová sa po prvýkrát na verejnosti spopularizovala v roku 2016 v konkurenčnej šou Joj Česko Slovensko má talent. Následne už účinkovala vo viacerých televíznych programoch aj stand-upoch, bola tiež súčasťou kontroverznej diskusie Silná zostava, z ktorej odišla pre nezhody s kostymérkami. Od tohto leta sa stala tvárou Markízy vďaka vlastnej šou Donaha, ktorú má exkluzívne na platforme Voyo.

Pavlovčin sa Tvojej tváre zúčastní ako víťaz minuloročnej série speváckej šou Superstar. Pre Markízu bude jedným z najväčších favoritov na víťazstvo, od ktorého bude očakávať najsilnejšie vystúpenia.

Z radov spevákov bude zároveň v šou účinkovať Ondrej Kandráč, ktorý doteraz pôsobil na obrazovke konkurenčnej Jojky. Spopularizoval sa v roku 2017 v ľudovej televíznej šou Všetko, čo mám rád, rovnako býva súčasťou Inkognita.

Na jar 2021 sa objavil v jednorazovom detskom špeciále šou Tvoja mini tvár znie povedome, kde doprevádzal dcéru, Emu Kandráčovú. Išlo o špeciál, v ktorom účinkovali deti známych osobností, Markíza ho odvysielala po skončení 6. série klasickej šou.

Potvrdená je taktiež účasť hlavnej hrdinky Ildikó zo seriálu Susedia, ktorú roky stvárňovala Viki Ráková.

Ako sme informovali, seriál Susedia po jarnom prepadáku Markíza potichu zrušila. Na obrazovky sa vracal v roku 2018 po vyše desiatich rokoch od ukončenia pôvodného vysielania po troch sériách v roku 2007.

Do novej série Tvoja tvár znie povedome zároveň mieria rovno dvaja hrdinovia seriálového hitu Druhá šanca.

V šou bude skutočne účinkovať Lívia Bielovič, známa ako seriálová Adela a bývalá manželka Fabiána.

Markíza tiež do celebritnej šou potvrdila herca Karola Tótha, ktorý bude novým hrdinom seriálu od jesennej 2. série. V Druhej šanci stvárni nádejného lekára, ktorý poriadne zamieša seriálovým dejom. Viac o nových postavách Druhej šance v tomto článku.

Ako sme už informovali, nakoniec sa v celebritnej šou neobjaví ani jeden z hercov ukončeného seriálu Oteckovia. Miesto dostali v iných projektoch – Monika Hilmerová a Filip Tůma mieria do novej série Druhej šance, Marek Fašiang sa na jeseň predstaví ako nový moderátor Farmy.

Naopak, napĺňajú sa zákulisné špekulácie, že sa v Tvojej tvári objaví aj herecký zastupiteľ z Pána profesora.

Markíza v tohtoročnej zostave súťažiacich potvrdzuje Matúša Kolárovského, ktorý bol súčasťou Pána profesora v prvých troch sériách. Vo februári sa stal otcom.

Kolárovský sa pravidelne objavuje nielen na Markíze v trojici s ďalšími bývalými tvárami seriálu, Krištofom Králikom a Martinom Klinčúchom. Kým o Králikovi sa špekulovalo ako o možnom súťažiacom tohtoročnej Tvojej tváre, Klinčúch sa jej zúčastnil vlani na jar. Bol jednou z hlavných hviezd celebritnej šou, ktorej 6. ročník nakoniec aj ovládol. Nateraz je tak posledným víťazom Tvojej tváre.

Z hereckých radov ohlásila televízia pre 7. sériu Tvojej tváre aj účinkovanie Natálie Puklušovej. V minulosti hrala v seriáli Oteckovia.

Do poroty 7. série Tvoja tvár znie povedome zasadnú dve nové mená.

Po jedinom ročníku zo šou vyškrtla herečku Lujzu Garajovú Schramekovú, ktorá vlani pre Tvoju tvár ukončila účinkovanie v Česko Slovensko má talent a projektoch Joj. Na jej miesto nastupuje hudobník Marián Čekovský spoločne so zápasníkom Attilom Véghom, ktorý zas zaplní zrušené miesto hosťujúceho porotcu.

Súčasťou poroty ostávajú Zuzana Kubovčíková Šebová a Mário „Kuly“ Kollár. Pre neho ide už o siedmu účasť v celebritnej šou, keď zatiaľ nevynechal jediný ročník.

Moderátorom je naďalej Martin Nikodým.

Šou Tvoja tvár znie povedome bude Markíza tradične vysielať v nedeľnom prime-time, siedmy ročník odštartuje v nedeľu 4. septembra.

 


Jeseň 2022: Poznáme dátum štartu nových sérií Pečie celé Slovensko, Tvojej tváre či Talentu!Čítajte →
Čítať viac...
Nahor