Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Koniec páru z Lásky na prenájom: Kerem Bürsin a Hande Erçel sa v súkromí rozišli

S informáciami prišiel turecký bulvárny denník. Eda a Serkan z Lásky na prenájom majú v súkromí zažívať rozchod.

Na obrazovke TV Doma aktuálne hviezdi telenovela Láska na prenájom, ktorá patrí medzi najsledovanejšie v histórii ženskej stanice.

Odľahčená turecká novinka pritiahla k Doma stratených divákov, keď stanica už viac ako rok nedosahovala s večernými tureckými telenovelami žiadaný úspech a, naopak, vlani zažila jedno zo svojich najhorších období.

Láska na prenájom v prvom mesiaci vysielania píše opačný príbeh.

Na obrazovke Doma zabrala už od štartu, pričom jej popularita s pribúdajúcimi časťami neklesá. V každom týždni nateraz dokázala vylepšiť svoje maximum, už dvakrát porazila aj hlavnú Markízu – minulý týždeň v stredu predbehla Susedov a tento utorok Survivora.

 


Toto je finálna zostava 7. série Let´s Dance na Markíze! Potvrdených jedenásť celebrítČítajte →

Absolútny rekord trhla Láska na prenájom nečakane tento pondelok, priamo proti vysielaniu aktuálneho hitu Markízy Druhá šanca. Ten dokonca, podľa všetkého, ešte aj oslabila, sama však zažila svoj najsilnejší deň od štartu.

Seriálový pár sa v súkromí rozišiel

Dôležitou súčasťou úspechu seriálu je odľahčený komediálnejší žáner, ako aj sympatická dvojica hlavných hrdinov.

Divákov zaujala o to viac, že predstavitelia Edy a Serkana tvoria pár aj v súkromí, o čo je ich seriálový príbeh pre divákov uveriteľnejší.

Na tomto rozmere stavajú aj televízie po celom svete, ktoré Lásku na prenájom na svojich obrazovkách vysielajú, keď sa láska zo seriálu stala skutočnosťou.

Obľúbenému páru však má byť v týchto dňoch koniec.

Ako informoval turecký denník Posta, predstavitelia aktuálne jedného z najpopulárnejších telenovelých párov sa mal v súkromí rozísť a Kerem Bürsin s Hande Erçel už netvoria pár.

Rozchodu mala predchádzať ostrá hádka, po ktorej Hande odcestovala na oslavu sestriných narodenín. Objavila sa na nej bez Kerema, pričom zdieľala aj verejný status s poďakovaním svojim blízkym. Kerem sa mal podľa bulváru pokúsiť o zmier, Hande mu však mala odkázať, že je koniec.

Rozchod sa nateraz prepiera len v médiách a ani jeden z dvojice odlúčenie verejne nekomentoval.

 


Všetko o telenovele Láska na prenájom: Počet častí, prehľad postáv, epizódy, dejČítajte →

Seriálu, v ktorej hrajú Kerem a Hande hlavné úlohy, sa medzitým naďalej darí vo svete aj u nás.

Láska na prenájom v pondelok 24. januára 2022 na Doma v komerčnej cieľovke zopakovala svoje dosiaľ najlepšie výkony, ktoré zaznamenala v úvodnom týždni vysielania na Troch kráľov vo štvrtok 6. januára. Vyskočila vtedy na ratingy 2,9 a 3,2 %, čo je jej doterajšie večerné maximum, podarilo sa jej to popri priemerne výkonných filmoch na hlavných staniciach.

Tentoraz svoje maximá dosiahla vo výrazne náročnejšej konkurencii, najmä priamo proti Druhej šanci, s ktorou spomedzi hlavných programov Markízy a Joj môže zdieľať najväčšiu časť publika. Podobne to môže byť s Nemocnicou na Jojke.

Ešte minulý týždeň Láska na prenájom proti Druhej šanci dosiahla ratingy na úrovni 2,3 a 2,6 %, tento pondelok tak porástla s oboma časťami o viac ako pol ratingu. Druhá šanca klesla o celý rating.

V komerčnej cieľovke Láska na prenájom tentokrát zopakovala spomínané najsilnejšie ratingy 2,9 a 3,2 %, čo jej prinieslo podiely 7,4 a 10 %.

Nový rekord na obrazovke

Telenovela dokonca priamo proti Druhej šanci trhla nový rekord v celkovom publiku.

Obe časti si zhodne najnovšie pozrelo priemerne 215-tisíc divákov, čo je dosiaľ najviac.

Významný nárast je to najmä v prípade prvej z dvoch častí, ktorá sa, prirodzene, vysiela v ťažšej konkurencii. Doterajším maximom telenovely bol výkon z minulej stredy 19. marca, kedy si ju pozrelo 212-tisíc divákov. Podarilo sa jej to s druhou časťou, s ktorou dokonca porazila aj hlavnú Markízu a výkon Susedov.

V celkovom publiku dokonca Láska na prenájom porástla ešte výraznejšie, než o koľko divákov Druhá šanca prišla.

Kým seriál s Jánom Koleníkom stratil medzitýždenne 28-tisíc divákov, telenovela oproti minulému pondelku v priamej konkurencii s prvou časťou porástla o 33-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor