Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza reaguje na výkony Ostrova, vo všetky dni skončí bližšie k noci!

Na utorňajší výkon Ostrova musela televízia reagovať okamžitou zmenou.

Najdôležitejší projekt tejto jesene Markíze definitívne nevyšiel. Reality šou Ostrov sa prepadáva každým týždňom čoraz hlbšie a ani v neskoršom čase pred desiatou nedokáže dosahovať aspoň na priemery stanice. Najnovšie sa do hlbokého podpriemeru prepadol v utorok, keď mal uhrať podiel len pod 12 %, na čo Markíza hneď reaguje.

Podobne ako v pondelok aj v utorok odsúva Ostrov za 22. hodinu, keď mu bude patriť čas 22:40. Miesto neho nezaradí televízia nič nové, slot zapláta reprízou Dobre vedieť!. Šou tak pobeží v dvojslote, o 20:30 totiž vysiela jej premiéru. Zmenu robí hneď od budúceho týždňa.

Markíza sa takto pokúsi oslabiť aj Joj, ktorá ju tento utorok o 21:40 predbehla so špeciálom Uhádni môj vek. Časť divákov získala relácia aj po konci Dobre vedieť!, ktorí odmietli Ostrov. Zdvojením šou bude chcieť Markíza udržať divákov u seba.

Kým tento pondelok už v neskoršom čase po Kredenci dokázal Ostrov podrásť, problematické ostávajú stredy. Aj tam reality šou hlboko prepadáva, rovnako tomu bolo aj mimo konkurencie Česko Slovensko má talent, po nástupe novinky Za sklom, keď šla len pod 15 %. Nateraz však Ostrov v stredy o 21:50 ostáva, až od polovice októbra ráta aj v tento deň Markíza s jeho odsunom na 22:30. 12. októbra totiž vracia premiérovú Chart Show, ktorá nahradí reprízy Hornej Dolnej.

Čítať viac...
Nahor