Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vianočné plány Joj: Na Štedrý deň s Vinczeovou aj vlastnou Popoluškou! Nechýba Sám doma

Televízna dvojka aj tento rok odvysiela program na Štedrý deň bez reklám.

Po vianočných plánoch Markízy sú známe aj tie, ktoré pre tento rok prichystala jej najbližšia konkurencia. Joj už od tohto mesiaca postupne zintenzívnila nasadzovanie filmov aj v bežnom off-time, s ktorým chce pokračovať aj v decembri, pričom vo vianočnom týždni kompletne prejde na sviatočnú štruktúru.

Čítajte aj:

S filmami pôjde Joj naplno od pondelka 21. decembra. Na podvečer postupne do stredy prichystala filmové či animované klasiky 101 dalmatíncov, Na vlásku a Princezná so zlatou hviezdou, ktorú odvysiela historicky na svojej obrazovke vôbec po prvýkrát.

Aj pre tento rok televízia pripravila vianočné vydanie Inkognita, ktoré odvysiela klasicky v pondelňajšom prime-time, na utorok večer zas počíta s ďalšou svojou sviatočnou klasikou Sám doma, ktorá pravidelne patrí medzi jej najsledovanejšie programy Vianoc. V stredu pôjde taktiež na istotu s legendárnou komédiou S tebou ma baví svet, ktorú vďaka žrebu českých filmov odvysiela na svojej obrazovke po druhýkrát.

Na Štedrý deň aj tento rok ponúkne Joj svoj program bez prerušenia reklamou. Túto tradíciu pre divákov ťahá od roku 2007, tentoraz sa partnerom kampane stane lotériová spoločnosť Tipos.

 


Vianoce na Markíze: Na Štedrý deň poriadne zariskuje, večer vytasí prekvapivú premiéru!Čítajte →

V najsledovanejší televízny deň Joj okrem klasiky Kráľ Drozdia brada chystá aj premiéru nového spracovania svetovej klasiky Luskáčik, ktorá vo svete patrí medzi symboly Vianoc. Moderná adaptácia Luskáčik a štyri kráľovstvá sa predvedie v dobrodružno-fantazijnom spracovaní. Joj tiež popoludní odvysiela pri absencii klasických Troch orieškov odvysiela vlastnú verziu filmovej Popolušky z roku 2015, ktorá na jej obraze pravidelne fungovala.

Proti Trom orieškom pre Popolušku na Markíze vytiahne Joj opäť animák Ľadové kráľovstvo a komédiu Sám doma 2, na 22. hodinu chystá podobne, ako Markíza, filmovú premiéru, staví na francúzsku vianočnú komédiu Vianoce a spol. Joj zároveň na Štedrý večer zaviedla tradíciu večerných koncertov, pričom tento rok sa 24. decembra na jej obraze objaví konkurenčná tvár Adela Vinczeová. Odvysiela totiž záznam koncertu s Richardom Müllerom Ona a on.

Ani tieto Vianoce nebude na 1. sviatok vianočný chýbať populárna fantazijná komédia Kúzelná opatrovateľka, ktorú však po rokoch nebude vysielať Markíza ale práve Joj.

Od piatka do nedele bude zároveň v prime-time vysielať premiérové snímky. Večer na 1. sviatok vianočný vybrala francúzsko-nórsky rodinný film Rozprestri krídla, v sobotu to skúsi s katastrofickým žánrom v snímke Tunel a v nedeľu 27. decembra nasadí akčnú sci-fi premiéru Doktor Strange s Benedictom Cumberbatchom.

Trailer k snímke Rozprestri krídla

Vianočný program Joj

Streda 23. december
11:30 Vianočné želanie
13:30 Všade samé zvončeky 2
15:30 Prázdniny: Vianočné dobrodružstvo
17:15 Princezná so zlatou hviezdou
20:35 S tebou ma baví svet
22:30 Krampus: Choď do čerta!

Štedrý deň 24. december
10:00 101 dalmatíncov
11:40 Kráľ Drozdia brada
13:15 Na vlásku
14:45 Luskáčik a štyri kráľovstvá
16:30 Popoluška
18:05 Ľadové kráľovstvo
20:00 Sám doma 2: Stratený v New Yorku
22:00 Vianoce a spol. (rodinná komédia, premiéra)
23:30 Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (záznam koncertu, premiéra)

1. sviatok vianočný 25. december
10:05 Vianoce v paláci
11:40 Hačikó: Príbeh psa
13:10 Princezná so zlatou hviezdou
14:50 Sám doma
17:00 Kúzelná opatrovateľka
20:35 Rozprestri krídla (dobrodružný film, premiéra)
22:50 Prečo práve on?

2. sviatok vianočný 26. december
10:45 Traja veteráni
12:20 Ľadové kráľovstvo
14:40 Sám doma 2: Stratený v New Yorku
17:10 S tebou ma baví svet
20:35 Tunel (katastrofický triler, premiéra)
22:50 Hot Dog (akčná komédia, premiéra)

Čítať viac...
Nahor