Veľký turecký hit sa nečakane vracia na obrazovky! Doma od budúceho týždňa upravuje večerný program
13. mája 2019  //  Telenovely  //  Bez komentárov

Stanica urobí vo svojej štruktúre zmenu, do programu vracia telenovelu, vďaka ktorej začala s vysielaním tureckých seriálov o pol deviatej večer.

Doma urobí oproti svojim prvým májovým plánom zmenu. Týkať sa bude večerného programu, v ktorom už viac nebude pokračovať v reprízach telenovela Nekonečná láska.

Stanica večer tento týždeň dovysiela prvú sériu Nekonečnej lásky, pričom od druhej série s ňou už v tomto čase nepočíta. Presúva ju do náhradného obedného slotu už o 12:40, kde bude v dvoch častiach za sebou bežať druhá séria.

Miesto Nekonečnej lásky nasadzuje Doma večer na 22:20 niekdajší veľký turecký hit Vymenené životy. Vysielať ho bude opäť v dvoch častiach za sebou. O 20:30 pokračuje rozbehnutá telenovela Sila ženy.

Vymenené životy vysielala Doma v premiére v roku 2017, pričom zaznamenali veľký úspech. Práve s Vymenenými životmi nabrala Doma odvahu začať vysielať telenovely od 20:30, dovtedy v tomto čase ponúkala kriminálky.

Zaujímavosťou pritom je, že v minulosti Vymenené životy v programe po ich finále nahradila práve Nekonečná láska. Tú Doma vtedy rozbehla ešte v čase vysielania Vymenených životov, no i tak sa jej vtedy nechytila. Nekonečnej láske sa nedarí ani teraz a nahradia ich práve Vymenené životy.