Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Veľký turecký hit sa nečakane vracia na obrazovky! Doma od budúceho týždňa upravuje večerný program

Stanica urobí vo svojej štruktúre zmenu, do programu vracia telenovelu, vďaka ktorej začala s vysielaním tureckých seriálov o pol deviatej večer.

Doma urobí oproti svojim prvým májovým plánom zmenu. Týkať sa bude večerného programu, v ktorom už viac nebude pokračovať v reprízach telenovela Nekonečná láska.

Stanica večer tento týždeň dovysiela prvú sériu Nekonečnej lásky, pričom od druhej série s ňou už v tomto čase nepočíta. Presúva ju do náhradného obedného slotu už o 12:40, kde bude v dvoch častiach za sebou bežať druhá séria.

Miesto Nekonečnej lásky nasadzuje Doma večer na 22:20 niekdajší veľký turecký hit Vymenené životy. Vysielať ho bude opäť v dvoch častiach za sebou. O 20:30 pokračuje rozbehnutá telenovela Sila ženy.

Vymenené životy vysielala Doma v premiére v roku 2017, pričom zaznamenali veľký úspech. Práve s Vymenenými životmi nabrala Doma odvahu začať vysielať telenovely od 20:30, dovtedy v tomto čase ponúkala kriminálky.

Zaujímavosťou pritom je, že v minulosti Vymenené životy v programe po ich finále nahradila práve Nekonečná láska. Tú Doma vtedy rozbehla ešte v čase vysielania Vymenených životov, no i tak sa jej vtedy nechytila. Nekonečnej láske sa nedarí ani teraz a nahradia ich práve Vymenené životy.

Čítať viac...
Nahor