Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: RTVS

Televízia

Nikto nie je dokonalý opäť na dvoch obrazovkách: Po Joj šou vytiahne aj Jednotka!

Relácia Nikto nie je dokonalý sa po rokoch opäť dostane na dve rozdielne televízne obrazovky. Šou, ktorú v roku 2010 začala po konci Aj múdry schybí na Markíze vysielať Jednotka RTVS, prešla na jar 2017 na obrazovky Joj, pričom obe verzie opäť pôjdu v rovnakom období v prime-time.

Joj vytiahla reprízy Nikto nie je dokonalý počas súčasnej koronakrízy späť na utorky o 20:35, kde šou bežala predtým nielen na Joj, ale aj RTVS. Momentálne jej relácia dosahuje podpriemerné výkony sledovanosti, ktoré však posledné dva týždne stačili na postavenie lídra v oboch hlavných cieľovkách. Joj ráta s vysielaním relácie do konca júna.

Momentálne pritom plánuje Nikto nie je dokonalý s reprízami vytiahnuť nečakane aj Jednotka. Urobiť tak má už o necelý mesiac, keď podľa prvých plánov má chcieť šou začať reprízovať vo štvrtky o 20:30. Vystriedala by tak reprízy relácie Zlaté časy.

Zaujímavosťou je, že programové oddelenie RTVS rozhodlo o vytiahnutí repríz Nikto nie je dokonalý na Jednotke po tom, čo už začalo šou reprízovať na malej Trojke. Robí tak v soboty o 20:00, paradoxne proti vlastnej zábave na Jednotke Záhady tela. Dá sa však očakávať, že kým na Trojke vysiela staršie diely s pôvodnými moderátormi Elenou Vacvalovou a Oliverom Andrásym, na Jednotke pôjdu novšie diely s Marcelom Forgáčom a Milanom Zimnýkovalom.

Nikto nie je dokonalý sa v minulosti postaralo o jeden z najkurióznejších momentov na slovenskom trhu. Spôsobilo ho náhle ukončenie spolupráce RTVS s tvorcami relácie Nikto nie je dokonalý, keď na jeseň 206 nečakane zrušila zmluvu na nakrútenie silvestrovského vydania šou a následne žiadnu novú výrobnú zmluvu nepodpísala.

Formát sa rozhodla pod svoje krídla zobrať Joj a pripravila vlastnú verziu Nikto nie je dokonalý, ktorú nasadila do rovnakého slotu, v akom Nikto nie je dokonalý bežalo na Jednotke – utorky o 20:35. Popritom, čo Joj plánovala štart svojej verzie, Jednotka pokračovala vo vysielaní utorňajších repríz programu, čo spôsobilo, že pri štarte Nikto nie je dokonalý na komerčnej obrazovke bežali súčasne dve verzie programu na dvoch hlavných staniciach – Joj a Jednotke. Kým RTVS plánovala s vysielaním repríz programu v utorky pokračovať aj v ďalšie týždne, nakoniec ich stiahla a nahradila reprízami Milujem Slovensko.

Čítať viac...
Nahor