Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

RTVS prekvapuje: S Nikto nie je dokonalý okamžite končí, z piatka sťahuje Milujem Slovensko! Joj však vôbec nepoteší

Nikto nie je dokonalý nakoniec na poslednú chvíľu na dvoch staniciach súčasne nepôjde, pre Joj to však dobré správy neznamená.

RTVS sa stiahla. Po tom, čo telerozhlas ukončil spoluprácu na programe Nikto nie je dokonalý, sa formátu chopila Joj a jeho premiéry tak v tomto roku prinesie ona. Štartuje s nimi už od tohto utorka 28. februára, kedy však v programe ostali aj reprízy Nikto nie je dokonalý na Jednotke.

Program tak mal bežať na dvoch staniciach súčasne, čo by znamenalo oslabenie najmä komerčnej televízie. Telerozhlas plánoval reprízy zábavnej šou vysielať minimálne do marca, no nakoniec mení plány. RTVS upravila program a od začiatku budúceho mesiaca Nikto nie je dokonalý z utorka sťahuje. Miesto tejto šou však vyťahuje oveľa väčšiu zbraň, ktorá môže byť pre Joj výraznejším konkurentom.

Telerozhlas totiž zároveň od marca ruší stabilné vysielanie Milujem Slovensko v piatky a šou presúva práve na utorky. Tie obsadia utorňajšie večery od 7. marca. Od druhej časti tak budú mať premiéry Nikto nie je dokonalý na Joj proti sebe šou Milujem Slovensko, ktorá patrí aj v súčasných reprízach k najsledovanejším programom na trhu. Táto programová zmena Jednotky nepoteší ani Markízu, ktorá už teraz hlboko prepadáva so šou Baby Boom. V piatky pritom od marca rátala s Farmou, ktorá jej zvykla prinášať aj v ťažšej zábavnej konkurencii RTVS dostatočné výkony.

Konkurencia sa takto uvoľní pre komerčné stanice v piatkové večery. Jednotka plánuje na tento deň nasadiť filmy či filmové série. Markíza zatiaľ pokračuje s podpriemernou Svokrou, Farma nastúpi od 17. marca. Joj naďalej avizuje reprízové filmy.

Čítať viac...
Nahor