Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prekvapivá správa o konci šou Nikto nie je dokonalý: RTVS to vyvracia, už na Silvestra je však zrušená!

Populárna zábavná relácia by sa podľa jej režiséra mala tento rok zrušiť.

Šou Nikto nie je dokonalý patrí medzi najsledovanejšie programy RTVS, ktoré jej pravidelne prinášajú vysoké nadpriemery. Darí sa jej pritom aj v náročnej utorňajšej konkurencii, kedy beží proti premiére Dobre vedieť! a komediálneho seriálu Naši.

Nad pokračovaním šou však momentálne visí veľký otáznik. So správami o jej zrušení prišiel priamo jej tvorca a režisér Oliver Andrásy. Relácia má nakrútiť posledné premiérové časti pre tento rok, pričom malo dôjsť k zrušeniu silvestrovského špeciálu. „Od januára zmluva nebude podpísaná, čo už som vedel istý čas. Teraz mám zmluvu na silvestrovské vysielanie, ale aj to sa zrušilo. Oficiálne z finančných dôvodov,“ povedal Andrásy pre Nový čas. Podľa jeho názoru je za tým tlak predsedu parlamentu Andreja Danka: „Niekoľkokrát sa vyjadril, že prečo by mala verejnoprávna televízia vysielať za také drahé peniaze program, ktorý znevažuje a potupuje slovenský národ.“

Zmluva na silvestrovské vydanie bola už podpísaná, RTVS si ju zazmluvnila ešte na jar v rámci balíka jesenných epizód. Vyrábať sa mala 8. novembra. Podľa Andrásyho však bola zmluva na túto časť zrušená, pričom pripomína, že sa mu to ešte nestalo. RTVS už potvrdila, že na Silvestra chce uviesť pre oslavy 60. výročia slovenskej televízie špeciál Zlaté časy. Ten bude tvoriť dvojicu s Milujem Slovensko.

O zrušení relácie však RTVS nehovorí. Rátať s ňou má aj do ďalšieho roku, čo potvrdil PR manažér Juraj Kadáš. Andrásy ale tvrdí niečo iné. „Ja viem, že nebude. Stavím sa o tisícku,“ dodáva.

Čítať viac...
Nahor