Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Je to oficiálne, Nikto nie je dokonalý prechádza na Joj! V jej vysielaní sa objaví už čoskoro

Známy formát definitívne prichádza aj na tretiu najväčšiu televíznu obrazovku.

Tradičná relácia, v ktorej Slováci odpovedajú na najrôznejšie otázky, bude pokračovať. Po tom, čo RTVS nepredĺžila spoluprácu s tvorcami Nikto nie je dokonalý, sa rozbehli debaty v komerčnom prostredí, pričom sa potvrdili očakávané informácie. Po formáte siahla Joj, vďaka ktorej tak relácie ostane na obrazovke.

Nikto nie je dokonalý budú aj naďalej moderovať Marcel Forgáč a Milan „Junior“ Zimnýkoval. Autor námetu a režisér verejnoprávnej verzie relácie, Oliver Andrásy, si ich mimoriadne pochvaľuje, pričom spokojný je aj s návratom formátu na komerčnú obrazovku. „Teším sa z toho, lebo vždy som bol viac zvyknutý na komerčné prostredie, kde keď uspejete, tak je dobre, a ak nie, tak je to tvrdé. Ale je to pre mňa výzva,“ povedal pre Nový čas. Formát by mal podľa všetkého na Joj prejsť s pôvodným názvom. Ochrannú známku Nikto nie je dokonalý totiž vlastní Andrásy.

Nikto nie je dokonalý aktuálne beží na Jednotke už len so štvoricou pripravených zostrihov, opäť vo vysielaní sa však túto jar ešte objaví. Joj s ňou totiž ráta v tejto sezóne, pričom s výrobou by mala podľa prvých informácií začať budúci mesiac. Nasadiť by ju mala následne do pár týždňov.

Program Nikto nie je dokonalý odštartovala RTVS vyše dva roky po tom, čo na Markíze v roku 2010 skončila dlhoročná pôvodná verzia Aj múdry schybí. Korene samotného formátu siahajú ešte hlbšie. Pôvodnou dvojicou relácie Nikto nie je dokonalý, ktoré sa na verejnoprávnej televízii pravidelne objavovala od roku 2013, boli aj pôvodní moderátori Aj múdry schybí Elena Vacvalová a Andrásy. Od roku 2014 ich nahradili Junior a Marcel. RTVS s reláciou končí po štyroch rokoch.

Čítať viac...
Nahor