Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nikto nie je dokonalý pri štarte valcovalo, silnejšie ako Inkognito! O 10 rokov mladší tvrdo prepadlo

Joj sa premiéra zábavnej šou na jej obrazovke mimoriadne vydarila.

Nikto nie je dokonalý má za sebou premiéru na Joj. Pôvodný formát Olivera Andrásyho, ktorý sa dostal už do štvrtej televízie, môže zažiť výraznú renesanciu, keď jeho návrat na komerčnú obrazovku mimoriadne vyšiel. Prvé Nikto nie je dokonalý na Joj malo podľa našich informácií sledovať až 10,4 % divákov s vysokým podielom 29,3 %. Išlo o viac, ako v ostatných týždňoch dosahuje rekordné Inkognito či Prázdniny. Jednotka ešte naposledy uviedla reprízu Nikto nie je dokonalý, tá spadla na podiely pod 8 a 11 % (12 – 54 / 12+). Budúci týždeň už nasadí silnejšie Milujem Slovensko.

Markíza po pondelku zažíva veľké neúspechy aj v utorok. Baby Boom spadol na podiel len cez 11 %, vôbec sa nedarilo ani šou O 10 rokov mladší, ktorá prepadla s podielom pod 14 %. Ratingovo ju pritom dorovnali reprízové Spackané plastické operácie na Joj, ktoré štartovali o niečo neskôr, ich podiel prekročil 17 %.

Výkon Joj ešte vylepšila Plus, keď snímka Outsider uhrala share až 8,5 %. Vymenené životy, ktoré nakoniec odvysiela Doma naraz do konca, sa hýbali okolo 7 a 8 %, Total Recall na Dajto prekonal 4 %. Kriminálky na Wau sa hýbali okolo 3 %.

Markíza potvrdila aj v utorok čiastočný podvečerný nárast vďaka premiéram Rodinných prípadov, opäť šli nad 17 %, tentoraz tesne. Televíziu s druhým vydaním sklamali Policajné prípady, ktoré sa hýbali okolo 16 %, rovnako ako Policajti v akcii. Moja mama varí lepšie ako tvoja stúpla nad 20 %, Televízne noviny oproti pondelku klesli s podielom cez 23 %. Nižšie boli aj Noviny pri podieli pod 26 %. Na vrchole dňa bolo Nikto nie je dokonalý na Joj. Tá bola aj v utorok celodenným lídrom.

Čítať viac...
Nahor