Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: vysielanie TV Markíza

Pikošky

Na Farme opäť zakročili tvorcovia: Dramatický vyhadzov z hry krátko pred finále!

Tvorcovia farmárskej reality šou po druhýkrát zasiahli do priebehu súťaže a hráča vyradili mimo sobotného duelu.

Na Farme dochádza k ďalšej mimoriadnej situácii.

Od začiatku 14. série reality šou sa tohtoroční farmári potýkajú s porušovaním pravidiel, ktoré si neosvojili ani po 12 týždňoch na farmárskom statku.

Len pred dvomi týždňami tvorcovia prostredníctvom umelej inteligencie Alice upozornili súťažiacich na sprísňovanie trestov v prípade, ak sa z porušení pravidiel nepoučia.

Presadzovať sa rozhodli individuálny prístup, keď si každý farmár mal niesť za svoj prehrešok následok, no zároveň pri nedohliadnutí na opakované porušenie toho istého pravidla trest neobíde celú skupinu farmárov.

Aktuálne na statku opäť dochádza k vyhroteniu atmosféry, o ktoré sa postaral súťažiaci Minh Nguyen Anh.

Ten sa v uplynulom týždni opäť stal sluhom, no napriek neobvykle pokojnému týždňu sa nevyhol viacerým porušeniam pravidiel. Patrilo medzi nich nenosenie sluhovského oblečenia či sedenie za spoločným stolom.

 


Naplánovaný vyhadzov z Farmy? Na návrat na statok boli okamžite pripravené tri hráčky!Čítajte →

Tvorcovia sa na opakované porušenia pravidiel rozhodli zareagovať.

Trikrát a dosť

Súťažiacich upozornili, že ich varovali pred sprísňovaním individuálnych trestov a Minha automaticky prostredníctvom Alice určili za sluhu aj v novom týždni.

„Minh sa počas minulého týždňa viackrát previnil voči pravidlám. Za trest sa má znovu stať sluhom,“ uviedla televízia.

 


Exkluzívne: Markíza už teraz pripravuje nový ročník Farmy! Odštartovať môže v rekordnom časeČítajte →

Na toto rozhodnutie Minh zareagoval vulgárnym výpadom voči Alici a odchodom od farmárskeho stola. Nakoniec sa ho spoluhráčom podarilo dostať späť k stolu, kde mu bolo oznámené ultimátum.

„Alica mu dala tri „životy“, za každé ďalšie porušenie pravidiel o jeden príde. Po treťom prehrešku nasleduje odchod domov. A vtedy sa trest dotkne aj ostatných farmárov,“ oznámila Markíza.

Alica mala pritom pravidelne vyhodnocovať počínanie si sluhov a dodržiavanie pravidiel.

Dramatická noc plná emócií

Už prvý večer sa však zvrhol na drámu, aká na Farme nemá obdobu.

Pri prechádzaní všetkých pravidiel sluhov za farmárskym stolom narátala Alica spolonče s farmárom týždňa prvé prehrešky.

Minh hneď po prvom dni prišiel o dva životy. Tretí po verdikte okamžite vsadil do hry sám, keď sa rozhodol zobliecť sluhovský mundúr.

 


Farma spozná víťaza neskôr ako pred rokom: Poznáme dátum veľkého finále 14. série!Čítajte →

Následne sa spustilo odpočítavanie, ktoré delilo hráča od definitívneho vyradenia zo súťaže.

Minh dostal od produkcie opakované varovania a posledné tri minúty, počas ktorých mohol zvrátiť situáciu a zachrániť sa pred finále v hre o 75-tisíc eur.

K náprave ho vyzývala väčšina farmárov, dokonca aj tí, ktorí sa ho v ostatných týždňoch snažili dostať z hry.

Minh sa nakoniec o zotrvanie na Farme rozhodol pripraviť sám.

Napätá atmosféra na statku vo finále vyvrcholila v nečakane emotívnu rozlúčku, ktorá rozplakala aj spoluhráčov, ktorí sa dovtedy usilovali o Minhove vyradenie z farmy.

Po Minha si uprostred noci po rozlúčke s farmármi prišla produkcia a ako ďalší súťažiaci v 14. sérii reality šou opustil hru po zásahu tvorcov mimo vyraďovacieho duelu.

Ide už o štvrtého hráča tohtoročnej Farmy, ktorý musel z hry odísť predčasne.

Po viacnásobnom porušení pravidiel a agresívnom správaní bol z Farmy vyhodený Imrich Štefánik alias Barón, ktorý taktiež odchádzal zo statku za asistencie produkcie.

Šou predčasne opustili navyše oba „mozgy“ Eva Schwardy a Zdeněk Novák, na ktorých tvorcovia chceli stavať nový rozmer reality šou postavenej na mimoriadne inteligentných hráčoch.

Eva nezvládla dianie na statku psychicky, keď taktiež skončila po agresívnom výpade smerom k spoluhráčovi. Zdeněk už od prvých dní nestíhal ostatným farmárom fyzicky.

 

Čítať viac...
Nahor