Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Na Doma sa vrátia najúspešnejšie telenovely, prvá odštartuje Sila!

Doma plánuje zrecyklovať viaceré tituly, ktoré jej v minulosti priniesli vysokú sledovanosť.

Telenovely sa na ženskej Doma tešia naďalej veľkému priestoru. Stanica okrem nakupovania nových titulov pravidelne reprízuje staršie série, pričom chystá návrat viacerých seriálov, ktoré sa stali na jej obrazovke hitom.

Medzi navrátilcov budú patriť aj najúspešnejšie tituly z jej večerného telenovelového okna, keď plánuje znovu vysielať turecké seriály Sila a Feriha. V oboch prípadoch plánuje nasadiť reprízy s približne rovnakým časovým odstupom od ukončenia vysielania premiér.

Ako prvá sa tak na obrazovky vráti Sila. Tá bežala na Doma od leta 2013 do marca 2014, pričom stanica už ohlásila jej návrat na november. Podľa prvých informácií z televízie by sa tak malo stať v druhej polovici mesiaca, nasadiť ich chcela od pondelka do piatku po jednej epizóde okolo desiatej hodiny dopoludnia. Momentálne však v tomto čase reprízuje Krok za krokom.

Feriha, ktorá sa vysielala od leta 2014 a vyvrcholila v januári 2015, by sa mala vrátiť v podobnom období o rok, a teda na konci roku 2016. Zároveň Doma zrecykluje aj jej nasledovníčku Zakázanú lásku, kúpený má tiež niekdajší hit z Markízy Tisíc a jedna noc, ktorý už aj menšia stanica reprízovala. Markíza si taktiež poistila obohrané tituly Skrytá vášeň a Keď budeš moja.

Čítať viac...
Nahor