Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Originálna foto: TV Markíza

Pikošky

Markíza ukáže ďalší sex na Farme! V minulosti ho z vysielania narýchlo vystrihla

Tvorcovia ostatné roky stavili na priamočiaru reality šou, ktorá so sebou prináša veľa alkoholu, hádok aj šteklivých záberov.

Aj v novej sérii Farmy sa tvorcom podarilo vyskladať kasting, ktorý so sebou prináša kontroverzné udalosti aj televízne zábery.

Farmárska reality šou sa už od prvých sérií nevyhýbala divokému dianiu, o ktoré sa mnohokrát postaral alkohol.

Kým ešte na jeseň 2012 pri treťom ročníku za vysokú mieru vulgárností, násilností aj prezentovanú medziľudskú nevraživosť padali mastné pokuty a Farme dokonca hrozilo zastavenie vysielania, o tri roky neskôr sa mnohé kontroverzné momenty na Farme odohrali bez väčších problémov aj pred očami 12-ročných detí.

Od roku 2018 Markíza zahodila aj základný koncept šou postavený na tradíciách a farmárskom živote spred 200 rokov.

Reality šou priblížila viac konceptu Vyvolených s nainštalovanými kamerami v priestore, súťažiacim priniesla na statok viac komfortu a moderných vymožeností, v niektorých sériách už absentovali aj veľké náročné úlohy a viac sa tvorcovia zamerali na medziľudské vzťahy.

Ani v aktuálnej 14. sérii nechýba pravidelne na farmárskom stole alkohol, ktorý sa už postaral o ponižujúci moment, keď len 18-ročná Giuliana v stave silnej opitosti v spánku pomočila spoluhráča. Už tradične je súčasťou vysielania reality šou spŕška vulgarizmov a ďalších prejavov opitosti, pred očami divákov aj s vyvrátením skonzumovaného alkoholu.

 


Alica na Farme rozdeľuje divákov: Hospodár Martin v tom má úplne jasno!Čítajte →

Klasické denné reality šou zo svojej podstaty neopomínajú ani šteklivé zábery, ktoré tvorcovia priamo vyhľadávajú.

Od ostatných sérií Farmy pribudlo viac záberov na sprchujúce sa farmárky s rozmazanými intímnymi partiami, tento rok pribudlo aj podobných pohľadov na mužských farmárov.

Najatraktívnejšou súčasťou pre tvorcov reality šou je, ak sa im na základe kastingu podarí vytvoriť spriaznenú dvojicu, ktorá si medzi sebou vybuduje bližší vzťah a napriek prítomnosti televíznych kamier neovládnu vzájomnú príťažlivosť.

Prvý sex na Farme 14

V aktuálnej sérii Farmy takto blízko k sebe majú pôvodný farmár, Michal Mošpan, a nová hráčka Dagmar Kubinová, ktorá na statok prišla len pred pár dňami.

Dvojica sa už v minulých dieloch postarala o prvé posteľové scény Farmy 14, ktoré tento pondelok pod perinou vyvrcholia prvým sexom na tohtoročnej farme.

Priznajú to aj samotní tvorcovia v sprievodnom komentári.

Markíza už zábery z prvého sexu na Farme priniesla na svojej platforme Voyo v predpremiére najnovšej epizódy reality šou. Aktuálne sú už televízie za svoj obsah rovnako zodpovedné v televíznom vysielaní ako aj na internete, kde podlieha rovnakým pravidlám.

Tentokrát však budú zverejnené zábery jemnejšie, než tomu bolo pred dvomi sériami.

Dagmar Kubinová a Michal Mošpan sa postarali o prvý sex na tohtoročnej Farme

V minulosti zaradila spiatočku

Práve pred dvomi rokmi s podobnými pasážami v reality šou televízia prestrelila.

Markíza pravidelne prináša Farmu pre divákov od 12 rokov. Napriek tomu, že jej v reality šou prechádza oproti minulosti viac, naďalej musí napĺňať pravidlá spĺňajúce vysielanie pre mladšiu vekovú kategóriu.

V roku 2020 počas 12. série Farmy taktiež v reality šou vznikol pár, ktorý vytvorili Sára Adamčíková a Erik Zahorjan.

Dvojica v jeden večer popustila zábrany a pod perinou ponúkla divoké zábery, ktoré odvysielala aj Markíza vo večernej televíznej premiére.

Predchádzala im navyše aj agresivita na statku, o ktorú sa opäť postaral alkohol. Napätie vtedy vyvrcholilo nielen do série hrubých urážok, ale aj k fyzickému kontaktu nasmerovanom práve proti Sáre Adamčíkovej.

Markíza po odvysielaní všetkých týchto udalostí nakoniec zaradila spiatočku.

Divokejšie zábery spod periny Markíza v roku 2020 dodatočne vystrihla

Už pre nasledovné reprízové vysielanie agresívne pasáže aj sexuálne scény z epizódy Farmy totiž vystrihla. V premiére aj repríze však limitovala obsah rovnakým spôsobom pre divákov starších ako 12 rokov.

Markíza už v minulosti za Farmu dostala viacero pokút, a to aj za reprízové vysielanie reality šou v poobedných hodinách. Regulátor takto rozhodol aj na jar 2020, keď isté pasáže Farmy klasifikoval dostupnú pre divákov starších ako 15 rokov. V takom prípade by ju televízia mohla odvysielať len po 20. hodine.

 


Toto si k hospodárovi ešte nikto nedovolil! Na Farme budú padať tvrdé trestyČítajte →

 

Čítať viac...
Nahor