Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Exkluzívne

Markíza už pripravuje detskú sériu Tvojej tváre, šou vytiahne v novom čase! Kedy odštartuje?

Televízia túto jeseň potvrdzuje nasadenie dvoch ťažiskových formátov.

Po Superstar sa v tejto jesennej sezóne objaví na Markíze aj ďalšia stabilná ťažisková šou Markízy Tvoja tvár znie povedome.

Stane sa tak po tom, čo televízia túto jar po ukončení klasickej celebritnej šiestej série odvysielala premiérovo detský špeciál šou, ktorý úspechom dokonca predčil klasické vydania a Markíza hneď zakrátko oznámila kasting na nové detské talenty, tentokrát už mimo potomkov známych osobností.

Ako portál Mediaboom.sk ako prvý informoval, Markíza po pilotnom úspechu detského špeciálu plánuje vyrobiť rovno celú sériu detskej „Mini  Tváre“, do ktorej už pred časom uzavrela kasting a pripravuje sa na jej vysielanie.

Markíza aktuálne začína s nakrúcaním pätice večerných vydaní šou Tvoja mini tvár znie povedome, ktorá sa stane kľúčovou posilou druhej polovice jesene.

Súčasťou šou by malo byť klasické zloženie osobností spoločne s novou porotkyňou Lujzou Garajovou Schramekovou, Máriom „Kulym“ Kollárom či moderátorom Martinom Nikodýmom.

Televízia však tentokrát Tvoju tvár pri jej detskej verzii nasadí mimo tradičného nedeľného okna.

Markíza potvrdzuje predpoklady nášho portálu a so šou plánuje vyrukovať v stredajšom prime-time po tom, čo v ňom dovysiela osem naplánovaných dielov premiérovej druhej série Utajeného šéfa.

 


Markíza natiahne vysielanie Pána profesora a Sestričiek: Túto jeseň ponúknu dosiaľ najviac častí!Čítajte →

Tvoja mini tvár by sa do vysielania dostane už o mesiac, v stredu 27. októbra.

Markíza by ňou tak stredajšie večery vypĺňala až do posledného novembrového týždňa, a teda obdobia, dokedy navýšením častí potiahne aj vysielanie Sestričiek a Pána profesora.

V začiatku sezóny stredajší večer patril konkurenčnej Joj, ktorej sa viac darilo s vysielaním Česko Slovensko má talent, než Markíze s Utajeným šéfom. Po tom, čo sa Talent presunul na soboty, však televízna dvojka uvoľnila priestor, keď jej po kampani nezafungovala novinka Dom snov. Utajený šéf razom vyskočil na rating zo štartu 2. série, kedy mu konkuroval len reprízový film.

Čítať viac...
Nahor