Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Exkluzívne

Viete prví: Markíza na jeseň chystá celú sériu detskej Tvojej tváre! Koľko častí odvysiela?

Informácie portálu Mediaboom.sk sa potvrdzujú, z jednorazového špeciálu sa skutočne stane plnohodnotná séria detskej verzie Tvojej tváre.

Túto jar Markíza odvysielala vôbec prvé plnohodnotné špeciálne vydanie ťažiskovej šou Tvoja tvár znie povedome, ktorých rozšírila jej šiestu sériu o jeden večer.

Miesto niekdajšieho zostrihového dielu pripravila jeden celý nový diel, ktorého hlavnými postavami však boli detskí účinkujúci, potomkovia známych televíznych tvárí a osobností šoubiznisu, ktorý uviedla pod názvom Tvoja mini tvár znie povedome.

Detský špeciál v spojení s emóciami známych tvárí vyvolal značný divácky záujem a stal sa jedným z vôbec najsledovanejších dielov Tvojej tváre na jar. 

Špeciálne detské vydanie v polovici mája sledovalo dokonca najviac divákov z celej jarnej série Tvojej tváre – celkovo 608-tisíc, pričom v komerčnej cieľovke s ratingom 10,4 % a podielom 31,7 % prekonal špeciál sledovanosť finále samotnej šiestej série.

Markíza už necelý mesiac po odvysielaní špeciálu rozbehla uprostred júna nábor detských talentov do Tvojej tváre.

Tentoraz sa tak zamerala na šikovné deti spomedzi divákov a bežných rodín, keď vyhlásila výzvu na kasting do Tvoja mini tvár znie povedome, v ktorej u celej verejnosti hľadala talentované deti od 5 do 12 rokov.

Ako sme už vtedy informovali, Markíza by mala mať ambíciu úspech detskej Tvojej tváre pretaviť rovno do viacdielnej novej série. Informácie sa teraz potvrdzujú.

Markíza už podľa potvrdených informácií skutočne pripravuje celú novú sériu Tvoja mini tvár znie povedome, ktorú ohlásila pre túto jeseň.

So šou, podľa všetkého, vyrukuje v druhej polovici roka, pričom tak môže urobiť až krátko pred vianočnými sviatkami, kedy programy zamerané na emócie zažívajú najväčší úspech.

Prvá kompletná séria detskej Tvojej tváre by mala celkovo ponúknuť 5 epizód a dočkať sa tak polovičného trvania oproti štandardnej celebritnej verzii.

Markíza tak s ňou vykryje viac ako mesiac vysielania pri týždennej frekvencii nasadzovania.

Detská Tvoja tvár sa však, podľa všetkého, túto jeseň v pôvodnom vysielacom čase neobjaví.

Pôvodný nedeľný prime-time, v ktorom bežala na jar, pre túto sezónu obsadí už od 10. októbra verejnoprávna Jednotka so šou Pečie celé Slovensko, ktorú potiahne rovno do vianočných sviatkov až do nedele 26. decembra.

Markíza na druhej z nedeľného prime-time uhla krátko pred štartom sezóny s ťažiskovou šou Superstar, ktorú presunula pre valcujúcu očkovaciu lotériu na piatky. V nedele jej tak ostal priestor. Samotná nová šou Pečie celé Slovensko však bude štyri týždne bežať v spoločnosti očkovacej lotérie, ktorá môže novinke výrazne pomôcť pri jej uvedení a získaní si divákov pre celý zvyšok jesene.

Kde Markíze ostane voľný priestor, bude v druhej polovici sezóny stredajší večer.

V ňom televízia podľa prvých plánov chce potiahnuť reality šou Utajený šéf minimálne do konca októbra, pre túto jeseň mala pripraviť až celkovo osem premiérových slovenských epizód. Tie by jej tak vydržali v programe do polovice októbra, vypomôcť si tak môže aj českými časťami. Markíza vyrábala do zálohy aj tradičné stredajšie šou Dvaja na jedného či Chart Show.

Čítať viac...
Nahor