Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Malá princezná Beren Gökyildiz sa vráti na obrazovky v jej prvej veľkej úlohe!

Mladý talent, ktorý zabodoval tento rok u slovenských divákov, sa po pár mesiacoch vráti na obrazovky.

Mladá herečka Beren Gökyildiz, ktorá zaujala aj na Slovensku vďaka jej hlavnej úlohe v seriáli Moja malá princezná, sa po dovysielaní tejto premiérovej telenovely opäť vráti na obrazovky.

Televízia Doma podľa potvrdených informácií do vysielania po dvoch rokoch od premiéry vráti tureckú telenovelu Matky a dcéry, ktorú bude opäť vysielať v prime-time, tentokrát vo dvojičke s aktuálnou premiérovou telenovelou Cennet.

Práve v seriáli Matky a dcéry spoznali slovenskí diváci malú herečku Beren Gökyildiz výraznejšie po prvýkrát. Stvárnila v ňom postavu malého dievčatka Melek, ktoré nečakane vstúpilo do života hlavnej hrdinky, atraktívnej mladej fotografky Zeynep, ktorú stvárnila herečka Cansu Dere.

Melek obrátila život Zeynep kompletne naruby. Všetky jej plány a sny hodila pre malé dievčatko za hlavu a stala sa matkou, čo jej však spôsobilo nečakané problémy. Dievčatku na znak nového života dáva nové meno Turna a čaká ju náročný život na úteku.

Doma telenovelu Matky a dcéry nasadí do vysielania od júna miesto aktuálne vysielaného reprízového seriálu Kúsok zo mňa, ktorý čoskoro skončí.

Čítať viac...
Nahor