Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kobielsky obhajuje kontroverzné scény v Búrlivom víne: Diváci to vraj chcú, seriál však klesá!

Ďalšia vlna kritiky divákov smerom k tvorcom Búrlivého vína vyústila do reakcie.

Herec Vladimír Kobielsky sa postavil na stranu tvorcov Búrlivého vína. Tí sú v posledných mesiacoch pod neustálym tlakom kritiky divákov, ktorým sa nepáči, akou cestou sa v najnovších sériách uberá spočiatku rodinný seriál a dávajú to značne najavo.

Z času na čas pritom ich kritika vyústi do reakcie. V minulosti sa nezdržala scenáristka Vanda Feriancová, ktorá sa pustila do divákov, najnovšie sa k negatívnym komentárom vyjadril Vlado Kobielsky. „Ale diváci sú jedna vec… Keď sme nerobili tieto veci, diváci to nechceli pozerať. O tom to je, povedal pre Topky.

Podľa neho tak práve „zlo“, ktoré už dlhšie v seriáli prevláda nad rodinnou atmosférou, láka divákov. „Čím to bude aj z našej strany kontroverznejšie, tým to bude pre diváka príťažlivejšie. Oni potrebujú vidieť aj to zlo, tú intrigu…“ pokračuje vo svojom názore.

Otázka je, či sa darí Markíze udržiavať kontroverziu v seriáli na prijateľnej a atraktívnej úrovni. Práve v čase príchodu Vlada Kobielskeho do seriálu začalo Búrlivé víno značne klesať, časť divákov mu zobrali Divoké kone, ktoré spočiatku ešte dokázali odlíšiť. Aktuálne je Búrlivé víno na svojom dne, keď pravidelne dosahuje podpriemery Markízy, neraz aj hlbšie. Najčastejšie sa pohybuje okolo 20 – 22 %, minulú jeseň dosahovalo 30 %. V novej sezóne klesli aj Divoké kone, ktoré nabrali smer klasického denného seriálu. Ten diváci túto sezónu radikálne odmietajú.

Čítať viac...
Nahor