Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Pikošky

Moderátori Let´s Dance sú známi: Vinczeovci v šou pokračujú, Pyco poslal tvrdý odkaz!

Markíza opäť mení zloženie moderátorskej dvojice celebritnej šou, druhú sériu po sebe v nej nebudú chýbať obaja manželia Vinczeovci.

Všetky podstatné mená novej 8. série tanečnej šou Let´s Dance sú známe.

Po odhalení viacerých súťažiacich portálom Mediaboom.sk predstavila Markíza postupne kompletnú zostavu tancujúcich celebrít.

Rovnako ako vlani sa v šou predstaví celkovo jedenásť tanečných párov, v ktorých spomedzi známych mien budú súťažiť Marián Gáborík, Mario Cimarro, Boris Valábik, Jana Kovalčíková, Helena Krajčiová, Viktor Ibara, Mária Čírová, Richard Autner, Milan „Junior“ Zimnýkoval, Henrieta Farkašová a Gabriela Marcinková.

V šou sa predstavia dve mimoriadne dvojice – po prvýkrát bude o víťazstvo bojovať pár so zdravotným znevýhodnením a zároveň bude v Let´s Dance súťažiť prvý manželský pár.

Následne televízia potvrdila zloženie štvorčlennej poroty a mená tohtoročných moderátorov.

V šou sa za porotcovským stolom tradične objavia Tatiana Drexler a Ján Ďurovčík, pričom Markíza po vzore zahraničných verzií tanečnej šou do poroty zavolala víťaza predchádzajúcej série, Jána Koleníka. Zároveň tým v ďalšom ročníku šou využije jeho popularitu.

V porote, naopak, končí vlaňajší nováčik, Jorge González.

Vincze pokračuje

V Let´s Dance sa súčasne opäť objavia obaja manželia Vinczeovci.

Po tom, čo Markíza druhý rok po sebe potvrdila do poroty Adelu Vinczeovú, chce pokračovať aj s Viktorom Vinczem v úlohe moderátora jej najdrahšieho ťažiskového formátu.

Angažovanie oboch manželov bolo otázne po tom, čo bulvárne médiá zaplavila správa o úspešnej adopcii manželov, keď sa Vinczeovci po rokoch dočkali vytúženého dieťaťa.

Už potvrdenie Adely Vinczeovej v porote vyvolalo búrlivé reakcie na sociálnych sieťach, pričom nakoniec budú v nedeľný večer súčasťou celebritného formátu obaja manželia.

Práve pre príchod dieťaťa do rodiny Vinczeovcov sa špekulovalo o absencii minimálne jedného člena manželskej dvojice.

Už niekoľko týždňov sa skloňovalo meno skôr Viktora Vinczeho, keď Adela potvrdila, že v prípade záujmu Markízy napriek aktuálnemu odmietaniu väčšiny ponúk Let´s Dance košom nedá.

Kauza Pycovho honoráru

Opäť sa tak v súvislosti s tanečnou šou rozbehli debaty okolo jej bývalého moderátora Martina „Pyca“ Rauscha, ktorý bol stabilnou tvárou formátu do roku 2017.

V Let´s Dance odmoderoval celkovo päť ročníkov, štyri v spoločnej moderátorskej dvojici s Adelou Vinczeovou.

Markíza k radikálnej zmene moderátorov Let´s Dance pristúpila vlani. Adelu presunula do poroty a Pyca do šou ani neoslovila.

Tento rok sa scenár zopakoval.

„Žiadnu ponuku na moderovanie Let´s Dance mi Markíza nedala,“ napísal Pyco na sociálnej sieti.

Reagoval pritom na článok denníka Nový čas, ktorý cez víkend uviedol, že si mal Pyco vypýtať za návrat do Let´s Dance mastný honorár.

Denník informoval, že Markíza mala pre nový ročník tanečnej šou poškuľovať aj po jej bývalom moderátorovi a okolo jeho mena malo byť v zákulisí rušno. Rozhovory mali stroskotať na honoráre.

Pyco si zapýtal veľa, s Markízou sa napokon nedohodol,“ citoval Nový čas svoj zdroj z televízie.

Pyco sa voči bulvárnemu článku ostro ohradil.

„Krátky stret s realitou: žiadnu ponuku na moderovanie mi Markíza nedala, takže logicky som si nepýtal ani cent. Kto tvrdí opak, klame,“ uviedol moderátor.

Opäť nová moderátorka

Napriek pokračovaniu Viktora Vinczeho dochádza v moderátorskej dvojici Let´s Dance k zmene.

Markíza sa napriek angažovaniu Martiny Zábranskej ako hlavnej hviezdy seriálu Mama na prenájom rozhodla po jednej sérii s ňou v tanečnej šou nepokračovať a do ťažiskového formátu zavolala ďalšiu menej výraznú tvár.

Tentokrát sa po boku Viktora Vinczeho objaví moderátorka Telerána, Lucia Hlaváčková.

„Sú sympatickí a obľúbení, navyše skúsení moderátori živých prenosov. Pre Luciu bude práca na veľkej šou novinka a má podobnú východiskovú pozíciu ako Viktor minulý rok. Obaja sa však už dobre poznajú z televízie a veríme, že aj vďaka im dvom budú nedeľné večery ešte príjemnejšie,“ uviedla k moderátorom Let´s Dance Markíza.

Hlaváčková bola pôvodne redaktorkou spravodajstva Markízy, v čase, kedy televízia zareagovala na rastúcu sledovanosť Ranných novín konkurenčnej Jojky, ju obsadila do pozície moderátorky Ranných Televíznych novín, na ktoré začala dávať väčší dôraz v Teleráne. Po čase ju posadila rovno do novej moderátorskej dvojice rannej relácie po boku Matúša Krnčoka.

 

Čítať viac...
Nahor