Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farmu dvíhajú extrémy vysoko, dosiahla ďalší nárast! Denné seriály trú biedu

Farmu do vyšších nadpriemerov dvíha až zvýšená miera kontroverzie. Vysoko sa drží od začiatku týždňa.

Farmárska reality šou potvrdzuje aktuálny rast. Silná medializácia kontroverzných momentov opäť programu pomáha, keď v pondelok zaznamenal najvyšší share s klasickou časťou tejto série a v utorok zas vysoko vyskočil najmä v ratingu. Farmu malo sledovať menej než osem percent divákov, pričom podiel prekročil tridsiatku, keď sa mal dostať až pod 31 %. Bežne sa Farma s klasickými epizódami túto sezónu pohybuje medzi 6 – 7 % ratingami s podielmi okolo 24 – 28 %.

Naopak slabo sú na tom denné seriály, ktoré nevedia rozvíriť stojaté vody. Búrlivé víno padlo bez vážnejšej konkurencie hlboko, keď malo len tesne preliezť 19 %, lepšie však na tom neboli Divoké kone, ktoré uhrali s prvou časťou len nad 15 % a pri druhej ich dokázala zatlačiť Farma, keď šli len na 13-tku. Údaje Jednotky RTVS nie sú známe.

V prvej časti večera po pondelňajšom poklese dosiahli rast Noviny, ktoré sa stali tesným víťazom medzi hlavnými spravodajstvami, v podieli atakovali 27 %. Televízne noviny šli pod 28 %. V rebríčku najsledovanejších programov Noviny Joj predbehlo už len Najlepšie počasie. Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja drží silný základ, dosiahla podiel 25,5 %, po prvý raz sa významnejšie dvihli Rodinné prípady, stále však uhrali podpriemer s podielom pod 20 %.

Budúci týždeň sa boj medzi televíziami v accesse vyostrí, keď má Joj vrátiť, ako vás exkluzívne informoval portál Mediaboom.sk, na 18-tu v Mojej mame Habovcov, Markíza zas v tom čase spustí novú sériu Susedské prípady.

Medzi menšími bola vysoko Plus, ktorá neprekvapila úspechom s reprízou filmu Zakázaná zóna, šla s ním cez 8 %. Vysoko sa jej darilo aj s nasledujúcim dokumentom Prečo padajú lietadlá a podielom pod 10 %. Ratingovo dokument predbehol dokonca aj hlavný film Dajto Fantomas kontra Scotland Yard. Ten v podieli uhral päťku. Dila po silnom pondelku klesla, uhrala podiely cez 6 a 9 %, Mentalista podliezol sedmičku.  Wau uspela s kriminálkami, Vtierka Castle šla tesne nad 3 %, CSI Las Vegas sa dostala pod 4 %.

Čítať viac...
Nahor