Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Farmu čakajú posledné týždne: Poznáme plánovaný dátum finále 12. série!

Reality šou sa blíži do svojho záveru.

Od roku 2011 vysiela bez prerušenia každý rok dennú reality šou Farma, ktorá je posledným reality formátom vo svojom žánre, ktorý si na slovenskej obrazovke udržal divácku priazeň.

Pre Markízu je Farma kľúčovou súčasťou spravidla jesennej sezóny, keď jej vypĺňa dôležité druhé večerné okno a piatkový prime-time, a to v priebehu prakticky celej jesene.

Televízia v súčasnosti vysiela už 12. ročník Farmy, ktorá posledné tri roky prešla veľkými zmenami.

 


Markíza s Farmou prekročila hranice! V stredajšej repríze vystrihla sex a násilie (ukážka)Čítajte →

Televízia sa značne odklonila od zaužívaného nasťahovania nových farmárov do spustošeného statku, ktorý majú postaviť na nohy, ale, naopak, do reality šou už zapojila väčšinu moderných výdobytkov a šou už priblížila viac k formátu Vyvolených. Tri série po sebe zároveň stavia šou na rozdelení súťažiacich na dva tábory.

Tohtoročná séria, postavená na rozdieloch mesta a dediny, sa pomaly blíži do svojho finále.

Reality šou čakajú už len posledné vyraďovacie duely a samotný záverečný priamy prenos, v ktorom sa rozhodne o víťazovi.

V súťaži momentálne ostalo posledných deväť hráčov, pričom Farma ponúkne už iba dva vyraďovacie duely. Televízia od zmien spred troch rokov stavia finále na troch súťažiacich, z hry tak budú musieť vypadnúť ešte šiesti hráči.

Markíza totiž veľké finále Farmy 12 naplánovala na 11. decembra.

Šou sa tak uzavrie o necelý mesiac, ako tomu už je pravidelne posledné roky, opäť finálový prenos odvysiela v piatkovom prime-time, a teda v deň tradičných duelov.

 

 

Čítať viac...
Nahor