Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prvé semifinále Talentu top programom týždňa, Tvoja tvár tvrdo prepadla! Joj lídrom nedele

V čase semifinále talentovej šou sa Joj podarilo zopakovať niektoré úspechy spred roka.

Česko Slovensko má talent v prvom semifinále šiestej série uspelo. Priamy prenos malo sledovať 10,3 % divákov a podiel sa dostať na 27,8 %. Vďaka svojmu ratingu sa semifinále ČSMT stalo najsledovanejším programom celého týždňa, predbehlo aj spravodajské programy. Rozhodnutie semifinále malo ísť nad 5 ratingov a na podiel 31,1 %.

Šou Tvoja tvár znie povedome naproti tomu naplnila nelichotivé vyhliadky. Ako sme informovali, rozhodla sa priniesť ešte bonusový večer v podobe špeciálu zo zákulisia šou. Nakoľko sa však druhá séria takým hitom ako predošlý ročník nestala, dokument nelákal, podľa našich informácií prepadol s ratingom 6,1 % a podielom 15,5 %. Najbližšie už nastupujú na Markízu nedeľné filmy, druhé semifinále Talentu bude chcieť Markíza poraziť premiérovým Vianočným Kameňákom, proti finále šou nasadzuje hit Útek z väzenia.

V čase semifinále Talentu dosiahla Joj, rovnako ako pred rokom, niekoľko úspechov. Televízna dvojka s náskokom 3,5 % vyhrala prime-time, pričom uspela aj cez deň, vďaka čomu sa stala tiež celodenným lídrom. Na tento titul siaha len zriedka.

Z ďalších staníc sa Doktor Martin na Jednotke hýbal okolo 15 a 12 % (12+ a 12 – 54), film Smrť cez internet na Doma atakoval 7 %. Snímka Transformers: Pomsta porazených podliezla 6 %, Stormageddon na Plus atakoval 5 %. Wau s kriminálkou CSI New York dvakrát prekročila 2 %.

Podvečer Horná Dolná tesne podliezla 21 %, Nové bývanie sa dostalo na 18 %. Joj sa predtým dvihla novinka Na chalupe, podrástla na podiel cez 16 %. Televízne noviny šli nad 26 %, Noviny zas podliezli 25 %.

Čítať viac...
Nahor