Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: Markíza

Pikošky

Do podvečerných Oteckov mieria ďalšie postavy: V seriáli pribudne nová rodina!

Markíza rozšíri rady denného seriálu.

Štvrtý rok beží na obrazovke televízneho lídra dosiaľ posledný denný hit Oteckovia. Daily série s pribúdajúcimi rokmi a sériami nevyhnutne prechádzajú obmenou aj čoraz náročnejšou úlohou udržať pozornosť divákov pri dejových linkách, ktoré svoje najoriginálnejšie časy majú neraz za sebou.

Aj diváci Oteckov zažívajú v posledných týždňoch zásadné zmeny.

Iba prednedávnom zo seriálu odišla obľúbená herečka Dominika Kavaschová, ktorá by sa z Oteckov mala vytratiť aj na viac ako rok, pričom zo seriálu pre tehotenstvo odišla úplne a neobjaví sa nateraz ani v epizódnych úlohách.

Markíza sa však rozhodla zároveň o pridanie nových posíl do seriálu, a to rovno v podobe príchodu novej rodiny do deja.

Televízia vyskladala nový pár, ktorý k tomu do seriálu prinesie dve nové detské postavy.

Dospelých hrdinov stvárnia Alžbeta Bartošová, ktorá sa v minulosti objavila v ďalšom dennom hite Markízy Búrlivé víno, a Braňo Mosný. Toho televízia pre túto sezónu nasadila ako súťažiaceho do ťažiskovej šou Tvoja tvár znie povedome a pripravila si tak pôdu na jeho obsadenie do Oteckov. Dosiaľ ho diváci poznali z dramatickej série Sestričky.

Zaujímavú posilu našla Markíza v prípade nových detských hrdinov, keď jednu z dcér nového manželského páru bude stvárňovať dcéra speváčky Márie Čírovej a hudobníka Maroša Kachúta, Zoe Kachútová.

„Rodinka prichádza z Trenčína do Bratislavy, keďže úspešného manažéra Nora povýšili z regionálnej pobočky firmy do centrály. Pod palcom to má aj doma, kde je dominantný a všetko musí byť tak, ako povie on. Naopak, Gréta je poslušná žena v domácnosti,“ uviedla krátko k novej manželskej dvojici Markíza.

Nová rodina v Oteckoch

Čítať viac...
Nahor