Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár na obrazovke o týždeň dlhšie: Tajomstvo bonusového vydania odhalené!

Markíza potvrdila, že na jeseň pripravila 11 večerov s Tvojou tvárou, bonusové kolo neprinesie.

Po úspechu prvej série Tvoja tvár znie povedome Markíza naťahuje na jeseň vysielanie šou o jeden večer. Súťažiacich však nenechala absolvovať ďalšie vystúpenia, miesto bonusového kola pripravila zostrihový špeciál.

Špeciálne vydanie Tvoja tvár znie povedome sa pozrie na výrobu celej šou a priebeh druhej série zo zákulisia. Markíza pripravila dokument, v ktorom ukáže viac z príprav súťažiacich na vystúpenia aj samotného nakrúcania. Zameria sa aj na tvorcov a tím okolo celebritnej šou. Špeciálny dokument plánuje vysielať dve hodiny do 22:25.

Podobne, ako Joj ostatnú nedeľu pootvorila priestor konkurencii s menej lákavým Veľkým treskom Česko Slovensko má talent, môže teraz cestu uvoľniť Markíza. S dokumentom, ktorý podľa všetkého nepritiahne všetkých divákov druhej série šou, prichádza v čase, kedy už Tvoja tvár nie je tak atraktívna ako na jar. Finále prvej série sledovalo o vyše tretinu viac divákov ako vyvrcholenie druhého ročníka. Joj najbližšiu nedeľu štartuje živé kolá šiestej série Česko Slovensko má talent, začína prvým semifinále.

Čítať viac...
Nahor