Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Exkluzívne

Zrada naberie na obrátkach: Praskne najväčšie tajomstvo, odhalený dátum veľkého finále!

Dramatický seriál sa po volebnej prestávke viac z obrazoviek nevytratí, vieme, kedy ho plánuje Markíza uzavrieť. Upozorňujeme, že článok obsahuje spoiler.

Pondelňajší dramatický seriál Zrada pomaly finišuje.

Slovenská adaptácia britskej uzavretej minisérie Doctor Foster po krátkej pauze pokračuje záverečnými časťami, ktoré budú úplne poslednými v celom jeho vysielaní.

Markíza adaptovala všetky dostupné epizódy pôvodného britského seriálu, ktorý sa vysielal ešte v rokoch 2017 a 2019 a ďalšie série už neponúkol.

Zrada pred koncom postupne naberie na obrátkach a prinesie zásadné zvraty, ktoré môžu niektorého z hrdinov aj stáť život.

Upozorňujeme, že nasledujúci text prezrádza detaily z deja.

Jakub chce vyštvať Evu

Kým prvá polovica seriálu odkrývala zradu Jakuba Poláka (Milan Ondrík), ktorý pred svojou manželkou Evou Polákovou (Klára Issová) dva roky skrýval milenku, v druhej polovici sa medzi bývalými partnermi začal odohrávať boj.

Dej sa posunul o dva roky, kedy sa už z Jakubovej milenky Katky (Kristína Sisková) stala jeho žena a tvoria spolu nielen pár, ale aj novú rodinu.

Po tom, čo musel Jakub na žiadosť Evy opustiť svoje mesto, sa po dvoch rokoch úplne vymenený vracia späť na koňa. S Katkou prichádzajú naspäť do mesta, z ktorého chce tentoraz Jakub vyštvať svoju bývalku.

Neštíti sa vytiahnuť najsilnejšie zbrane a okrem skrytých vyhrážok sa postarať aj o to, aby Eva prišla o to najcennejšie – svojho syna Tomiho.

Jakub Tomimu povedal niečo, čo ho úplne zmenilo názor na jeho vlastnú mamu a rozhodol sa presťahovať do domu otca a jeho novej partnerky. Pravda napokon vyjde najavo až na samom konci seriálu…

Obeťou Tomi

Boj medzi Evou a Jakubom bude v ďalších epizódach eskalovať a obaja začnú robiť fatálne chyby.

Eva opäť stráca pevnú pôdu pod nohami a svojím správaním odpudzuje aj tých najbližších.

Jej myseľ zatemnila strata syna a v snahe zistiť, prečo ju dobrovoľne opustil, sa neštíti robiť nátlak ani na jeho priateľov. Ani len netuší, k čomu v súkromí jeho syna dochádza a aké to bude mať následky.

 


Hlavného hrdinu v Zrade hrá nová tvár! Prečo došlo k hereckej výmene?Čítajte →

Ani jeden z rodičov vo svojom boji nie je schopný ustúpiť.

Najviac pri tom bude trpieť ich 15-ročný syn, ktorý je čoraz viac vťahovaný do ich ničivého konfliktu. Tomi sa s návalom emócií vyrovná po svojom a situácia vyvrcholí jeho vylúčením zo školy…

Eva s Jakubom spolu

Práve situácia okolo Tomiho problémov bude katalyzátorom dejových zvratov.

Eva sa bude aj špehovaním Jakubovho domu snažiť zistiť niečo viac o svojom synovi, pričom zahliadne Katku s iným mužom… Netuší však, že ide o jej bratranca a krstného malej dcérky.

Jakub sa zakrátko objaví rovno u Evy doma.

Aj keď sa tvári ako vzorný otec a manžel, dodnes v sebe skrýva démonov, ktorým nedokáže odolať. Keď sa s Evou stretne, aby riešili problémy ich syna, bývalej manželke, ktorá ho zvádza, neodolá a skončia spolu v jednej posteli…

Klamstvá sa razom začnú vyplavovať na povrch a najväčšie tajomstvá definitívne prasknú.

Eva nebude dlho čakať a konfrontuje Katku s pravdou o romániku s Jakubom. Aj keď tá má voči jeho bývalej averziu, Katkine pochybnosti o manželovi narastajú, až sa rozhodne otvoriť svadobný dar, ktorý jej darovala Eva na oslave ich sobáša.

Jakubove manipulácie sa mu vrátia ako bumerang a pravdu o ňom sa dozvedia viacerí.

Katka napokon pristúpi k radikálnemu rozhodnutiu, ktoré obráti Jakubov život naruby…

Dátum finále Zrady

Zrada sa tento pondelok na obrazovky vrátila po týždňovej prestávke, ktorú si už viac počas svojho vysielania nezopakuje.

Ako sme už informovali, so seriálom televízia počíta aj v priebehu nadchádzajúcich veľkonočných sviatkov – s vysielaním tak bude pokračovať aj na Veľkonočný pondelok 1. apríla.

Nakoľko ten zároveň predchádza druhému kolu volieb prezidenta, následne už k vynechaniu seriálu televízia nebude mať žiadny dôvod.

Zaujímavosťou je, že práve z dôvodu Veľkej noci v predchádzajúcich dvoch rokoch na jar Markíza prerušovala vysielanie dramatických seriálov Druhá šanca a Klamstvo. V ich prípade televízia vo sviatočný pondelok uprednostnila premiérový film.

Tentoraz k rovnakému kroku počas kresťanských sviatkov nepristúpi.

Zrada tak by tak mala vyvrcholiť o necelý mesiac, Markíza finálový diel podľa našich informácií naplánovala na pondelok 15. apríla o 20:30.

Po aktuálnom týždni do konca ostávajú iba posledné tri časti, ktorými sa seriál uzavrie.

Ako sme už exkluzívne informovali, po Zrade plánuje televízna jednotka pokračovať ďalším premiérovým seriálom a odštartovať novú 2. sériu komediálnej detektívky Výnimočná Nikol v hlavnej úlohe s Táňou Pauhofovou.

Obsadiť by mala priamo hlavný vysielací čas.

 


Výnimočná Nikol sa vráti s novými časťami: Vieme, kedy chce Markíza odštartovať 2. sériu!Čítajte →
Čítať viac...
Nahor