Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: vysielanie TV Markíza

Pikošky

Zostava celebrít sa rozpadá: Zo Survivora odstupujú hlavné tváre, tvorcovia lákajú novú hviezdu!

V dobrodružnej šou skončili kľúčové celebritné tváre na čele s najpopulárnejším Gáborom Borárosom, tvorcovia majú hľadať náhradu v celom šoubiznise.

Stávka na celebritné tváre v česko-slovenskej verzii šou Survivor začína byť problém.

Už od začiatku nakrúcania, ktoré odštartovalo pred mesiacom, sa tvorcovia stretávajú s problémami na strane účasti známych tvárí, keď zo šou postupne odstúpilo už viacero mien.

Hneď na úvod vo vôbec prvej časti reality šou nečakane odstúpil ťahák pre českého diváka, spevák, herec a moderátor Vojta Drahokoupil, divákom na Slovensku známy vďaka relácii Love Island Extra, kde spolu so Sašou Gachulincovou komentovali dianie vo vile.

Pred pár dňami nasledoval šokujúci koniec absolútne najpopulárnejšej tváre Survivora, ktorá lákala divákov k obrazovkám, zápasníka MMA Gábora Borárosa. Vo veľkom na jeho postave stavala aj kampaň a vizuály pred štartom.

Z Borárosa sa stal v priebehu prvých týždňov divácky najzaujímavejší súťažiaci. Na ostrove v Dominikánskej republike si však poranil nohu a uprednostnil tak svoju zápasnícku kariéru s doliečením zranenia pred pokračovaním v šou.

V tej krátko na to za dramatických okolností skončil aj Nathan Dzaba, jedna z najlákavejších tvári reality šou Love Island, ktorý sa nechal prehovoriť aj na účasť v Survivorovi. Nathan počas šou z vyčerpania odpadol, pričom pri páde utrpel otras mozgu. Zo súťaže predčasne odstúpil.

 


Markíze sa rúca prime-time: Okamžite ruší programové zmeny, Survivor v novom čase končí!Čítajte →

Hľadajú náhradu

Tvorcovia česko-slovenského Survivora chcú na ostrov po odstúpení hlavných ťahákov z radov známych tvárí poslať novú celebritu.

Do šou by malo nové meno odcestovať okamžite v najbližších dňoch, pričom mali tvorcovia rozbehnúť pátranie naprieč šoubiznisom.

„Tvorcovia kvôli odpadlíkom, a najmä silnému Gáborovi, obvolávajú jednu celebritu za druhou,“ uviedol portál Extra.cz.

„Podľa našich informácií produkcia obvolala rad osobností, s ktorými sa dohaduje na podmienkach a finančnej odmene, avšak na rozhodnutie veľa času nemajú. Cestu do Dominikánskej republiky by vybraná hviezda musela absolvovať behom budúceho týždňa,“ dodáva.

Markíza a Nova pokračujú v nakrúcaní šou naplno aj naďalej.

 


Záchrana Survivora nevychádza, Markíza dosiaľ najhlbšie! Cez víkend vo vysielaní skončilČítajte →

Kým na Slovensku je šou totálnym prepadákom a na Markíze by mohla okamžite skončiť, v Česku sa dobrodružnej reality šou darí a dosahuje uspokojivé výkony naďalej v hlavnom čase o 20:30. Nova s ňou počíta ako s hlavným programom aj v nadchádzajúcej časti jarnej sezóny.

Zároveň pre obe televízie ostáva Survivor ťahákom pre internetovú platformu Voyo, kde nadväzuje na jesennú reality šou Love Island a udržuje tak pri platforme značnú časť predplatiteľov, ktorí si Voyo zaplatili práve kvôli Love Islandu.

Televízie sa ich pokúsia pri Voyo udržať kontinuálne celý rok, keď po skončení Survivora plánujú druhú sériu Love Island.

Čítať viac...
Nahor