Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

Ut 5.11. – JOJ odštartuje nové filmové okno „Akční hrdinovia“ s Hitmanom

Agenta 47 od detstva dôsledne vychovávali ako zabijaka. Ako člen tajnej Organizácie stále vyzerá ako zo škatuľky a vybavuje všade, kam ho vyšlú, špinavé zákazky. Inšpektor Michael Whittier z Interpolu ho húževnato, ale márne už tri roky prenasleduje po celom svete. Všetko sa zmení vo chvíli, keď sa Organizácia zapletie do politických intríg v Rusku väčšmi, ako je zdravé, a rozhodne sa svojho muža obetovať. Tomu sa to, pravdaže, nepáči. Jeho krvavá misia na záchranu vlastného života podľa toho aj vyzerá…

Snímka je adaptácia rovnomennej hernej série, ktorá patrí už niekoľko rokov k najobľúbenejším počítačovým hrám. Film nevychádza zo žiadnej z herných zápletiek, ale rešpektuje spôsob, akým sa v hre príbeh rozpráva. Napínavý akčný film má zaujímavú temnú atmosféru, ktorá je odkazom na špionážne snímky z obdobia studenej vojny. Hitman je plnokrvným akčným thrillerom plným prestreliek, naháňačiek, deštrukcií a fyzického vypätia. Režisér Xavier Gens spolupracoval na filmoch ako Ronin či Maximálne riziko.

Televízia Joj snímku Hitman uvedie vrámci nového filmového okna „Akční hrdinovia“, ktoré vysiela každý utorok a štvrtok o 21:40. Najbližší štvrtok bude akčný filmový večer pokračovať filmom Zmiznutie v Mexiku.

Čítať viac...
Nahor