Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Adela s Pycom moderátorskú dvojicu tento rok nevytvoria (zdroj: Markíza)

Pikošky

Šokujúce zmeny v Let´s Dance, Markíza prekopáva obsadenie moderátorov! Črtá sa porota

Let´s Dance môže v novej sérii prejsť dosiaľ najväčšou zmenou v obsadení poroty či moderátorov.

Posledné týždne ostávajú do štartu nového ročníka Let´s Dance, počas ktorých Markíza postupne odkrýva detaily v zložení osobností.

Kým nateraz jediné meno potvrdila spomedzi celebritných súťažiacich, pričom v zákulisí sa už skloňuje zloženie zostavy pre 7. sériu, aktuálne pridala aj prvé tváre na porotcovských a moderátorských miestach.

Tie pritom môžu prejsť dosiaľ najväčšími zmenami v histórii šou.

 


Návrat Let´s Dance v problémoch, Markíza stopla prípravy! Zostava celebrít nie je kompletnáČítajte →

Adela s Pycom sa ako dvojka nevrátia

Dôležitými tvárami Let´s Dance boli v celej histórii šou Adela Vinczeová a Martin „Pyco“ Rausch.

Zo šiestich sérii sa obaja až päťkrát predstavili v úlohe moderátorov, štyrikrát v spoločnej dvojici.

V 3. sérii si Vinczeová vyskúšala šou aj z pohľadu súťažiacej, vtedy s Pycom moderátorský pár vytvorila Zuzana Fialová. V 5. sérii zas Pyca, ktorý už v tom čase moderoval konkurenčné projekty na Jojke, vystriedal Libor Bouček.

Adelu s Pycom, ktorí sa v spoločnej dvojici preslávili najmä vďaka Slovensko hľadá Superstar, sa podarilo Markíze spojiť po rokoch aj v dosiaľ poslednej sérii Let´s Dance v roku 2017. Šlo o jedno z prekvapení minulého ročníka, keď sa v spoločnom projekte neobjavili dlhý čas.

Po piatich rokoch však k návratu ikonickej moderátorskej dvojice už nedôjde.

 


Toto je finálna zostava 7. série Let´s Dance na Markíze! Potvrdených jedenásť celebrítČítajte →

Črtá sa porota

Markíza robí viaceré zmeny v obsadení poroty a moderátorov, pričom šou dostane úplne novú tvár, ktorá bude 7. sériou Let´s Dance sprevádzať.

V šou nebude ani v siedmom ročníku chýbať Adela Vinczeová, ktorá ale po prvý raz zasadne za porotcovský stôl v Let´s Dance.

Vinczeová je jedinou osobnosťou, ktorá bola súčasťou Let´s Dance v každej jednej sérii, na mieste porotkyne sa dosiaľ ešte nepredstavila. Úloha porotkyne v súťažnom programe však nebude jej premiérová, v roku 2008 sedela v porote Slovensko má talent, v 2010 zas v šou Talentmania, ktorá bola expresnou reakciou Markízy a Novy na prvý ročník Česko Slovensko má talent na Joj a Prime.

Markíza by mala spolu s Vinczeovou vytvoriť štvorčlennú porotu.

Ako sme už informovali, podľa všetkého by do nej mala zasadnúť taktiež jej stabilná členka Tatiana Drexler.  Zúčastnila sa už štyroch zo šiestich ročníkov, nechýbala ani v tom poslednom v roku 2017. Do Let´s Dance by mala mať namierené aj tentoraz.

Prekvapením rovnako nebude angažovanie Jána Ďurovčíka, ktorý sedel v porote Let´s Dance až päťkrát a nechýbal ani v iných tanečných súťažiach ako Bailando či Tanec snov.

 


Všetky detaily Let´s Dance 2022: Prekvapivá porota aj moderátori, kedy bude finále?Čítajte →

Nový moderátor

Naopak, Markíza predstavuje nového moderátora Let´s Dance.

Stane sa ním hlavná tvár Televíznych novín Viktor Vincze, na ktorého tak čaká absolútna premiéra v úlohe moderátora veľkého zábavného programu.

Účasť v ťažiskovej šou Markízy si však už vyskúšal, keď bol hviezdou 1. série Tvoja tvár znie povedome. Práve po úspechu v Tvojej tvári ho televízia povýšila a posadila za moderátorský stôl hlavných správ.

Otázkou ostáva druhé moderátorské meno, v ktorom by Markíza mohla siahnuť po overenejšej tvári.

Jedinou moderátorkou, ktorá Let´s Dance sprevádzala okrem Adely Vinczeovej, bola herečka Zuzana Fialová, a to v spomínanom 3. ročníku.

Fialová si už stihla vyskúšať každú polohu, ktorú tanečná šou ponúkla.

V roku 2006 bola jednou z hviezd 1. série, ktorú ako súťažiaca vyhrala spoločne s Petrom Modrovským, v 2. ročníku ju televízia na základe popularity obsadili do poroty. O rok neskôr šou moderovala miesto Vinczeovej.

Fialová sa v porote Let´s Dance predstavila celkovo dvakrát, Markíza ju po rokoch do šou vrátila v ostatnej 6. sérii v roku 2017.

Čítať viac...
Nahor