Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Pikošky

Na tradičné Let´s Dance zabudnite: Markíza oklieštila hlavné tváre, Pyca ani neoslovila!

Markíza historicky najvýraznejšie prekopala podobu legendárnej tanečnej šou, zoštíhlila zloženie poroty aj posty moderátorov. Predstavila hlavné imidžové promo.

O mesiac štartuje Markíza svoju ťažiskovú šou Let´s Dance, ktorá bude zároveň jedinou veľkou televíznou šou tejto jari.

Po veľkých komplikáciách s prípravou kampane televízny líder štyri týždne pred štartom spúšťa intenzívne promo na tanečnú šou, ktorú na obrazovky vracia po necelých piatich rokoch.

Markíza s novou siedmou sériou Let´s Dance pritom potvrdzuje radikálne zmeny, ktoré v histórii tanečného formátu nemajú obdobu.

Jeden moderátor, traja porotcovia

Veľkou zmenou prejde jedna z najtradičnejších súčastí celého Let´s Dance, a to obsadenie moderátorov a poroty.

Pre Markízu bolo dlhoročne kľúčové spojenie či zapojenie do šou Adely Vinczeovej a Martina „Pyca“ Rauscha. Potvrdila to aj v ostatnej šiestej sérii, kedy ich ako moderátorskú dvojicu dokázala spojiť po viacerých rokoch, čo sa neobjavili v spoločných projektoch.

Obaja pritom boli hlavnými tvárami šou od úplného začiatku, Pyco chýbal v jedinej piatej sérii, Vinczeová ani raz.

Tento rok sa už Markíza ikonickú moderátorskú dvojicu tanečnej šou spojiť ani nepokúsila.

Aj keď Martin „Pyco“ Rausch naznačil, že by moderovanie novej série neodmietol, Markíza ho podľa vlastných slov tentokrát vôbec neoslovila. Spočiatku som si myslel, že by to bolo príjemné spojenie a návrat na obrazovku. Ale o príprave Let’s Dance som sa dočítal len na internete. Televízia ma vôbec neoslovila,“ uviedol pre Plus jeden deň.

Samotná televízia pritom ešte pred predošlým ročníkom zdôraznila, že práve moderátorská dvojica Adely s Pycom je pre šou nenahraditeľná: „Bol som jej súčasťou od začiatku a vynechal som len jeden ročník. Aj pred piatimi rokmi ma televízia pri návrate Let’s Dance oslovila s poznámkou, že dlhoroční moderátori boli vždy neoddeliteľnou súčasťou šou.

Ešte väčším prekvapením, než nezáujem o angažovanie Pyca do nového ročníka Let´s Dance, je naznačované zrušenie moderátorskej dvojice.

Markíza doteraz predstavila jediného moderátora šou, Viktora Vinczeho, ktorý ako jediný vystupuje aj v aktuálne odhalenej hlavnej imidžovej upútavke na siedmu sériu šou.

Rovnako tak Markíza oklieštila aj porotcovskú zostavu.

Televízia po potvrdení informácií portálu Mediaboom.sk ohlásila troch porotcov Adelu Vinczeovú, Jána Ďurovčíka a Tatianu Drexler, pričom v tejto trojici sa porotcovia predstavili aj v televíznej upútavke.

Markíza tak historicky po prvýkrát nepredstavuje stabilnú štvorčlennú porotu, ako tomu bolo doteraz.

Zamýšľať môže tiež formát hosťovania štvrtého porotcovského člena, ako tomu bolo napríklad v prípade šou Tvoja tvár znie povedome. Do jednotlivých kôl by si tak pozývala na štvrtú stoličku v porote rôzne mená.

Imidžová upútavka 7. série Let´s Dance

Jedenástka súťažiacich

Televízia už tiež verejnosti prezentuje prostredníctvom kampane všetkých jedenásť celebritných súťažiacich nového Let´s Dance.

Ako posledný do zostavy pribudol herec Marek Fašiang, ktorého televízia potvrdila vôbec na poslednú chvíľu len pred pár dňami. S výnimkou Dominiky Cibulkovej, ktorú ohlásila ako prvú, predstavila zvyšné súťažiace celebrity kompletne naraz po tom, čo sa viaceré mená dostali na verejnosť.

Z exkluzívnych informácií portálu Mediaboom.sk boli potvrdení Ján Koleník, Zuzana Kubovčíková Šebová či Aisha, z ďalších mediálnych správ zas Fero Joke alebo Attila Végh. Súťažiť budú tiež Diana Mórová, Adam Bardy, Kristína Svarinská a Michal Kovačič.

Siedma séria Let´s Dance pobeží v nedeľnom prime-time, Markíza ju odštartuje v nedeľu 6. marca.

Čítať viac...
Nahor